Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Bursaspor - Diyarbekirspor Maçında Kavga: 5 Kırmızı Kart

-TFF 2. Lig’de Bursaspor, Diyarbekirspor ile karşılaştı. Diyarbekirsporlu Bünyamin Yürür, attığı golün ardından taraftara doğru provokatif bir hareket yaptı. Bu hareket, Bursasporlu futbolcuların tepkisine neden oldu. Sahada kavga çıktı. 5 futbolcu kırmızı kart gördü.

Yayın Tarihi: 20.12.2023 18:04
Güncelleme Tarihi: 20.12.2023 18:04

Bursaspor - Diyarbekirspor Maçında Kavga: 5 Kırmızı Kart

Bursaspor ile Diyarbekirspor arasında oynanan TFF 2. Lig maçında, Diyarbekirsporlu Bünyamin Yürür’ün attığı gol sonrası sahada gerginlik çıktı. Yaşanan kavgada 5 futbolcu kırmızı kart gördü.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 18. haftasında Bursaspor, Diyarbekirspor ile karşı karşıya geldi. Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı’nda oynanan maçı 2-0 kazanan Diyarbekirspor’un futbolcusu Bünyamin Yürür, attığı golün ardından taraftara doğru provokatif bir hareket yaptı. Bu hareket, Bursasporlu futbolcuların tepkisine neden oldu.

Bünyamin Yürür’ün Golü Sonrası Saha Karıştı

futbol

Bünyamin Yürür’ün golü sonrası sahada sözlü tartışma başladı. Bursasporlu Çağatay Yılmaz ile Diyarbekirsporlu Bünyamin Gezer arasında gerginlik yaşandı. Hakem Burak Taşkınsoy, Çağatay Yılmaz’a kırmızı kart gösterdi. Bu karar, futbolcular arasında arbedeye yol açtı.

5 Futbolcu Kırmızı Kart Gördü,futbol

Olaylar sırasında Diyarbekirspor’dan Serhat Çalışkan, Cem Celik ve Bünyamin Yürür, Bursaspor’dan ise Çağatay Yılmaz ve Bilal Güney kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Hakem Burak Taşkınsoy, maçı tatil etti. Olayların yatışmasının ardından maç tekrar başladı. Maçın sonucu 2-0 Diyarbekirspor’un galibiyeti olarak tescillendi

futbol.

Bursaspor - Diyarbekirspor maçı kaç kaç bitti? Bursaspor - Diyarbekirspor maçı 2-0 Diyarbekirspor’un galibiyeti ile bitti.

Bursaspor - Diyarbekirspor maçında kimler kırmızı kart gördü? Bursaspor - Diyarbekirspor maçında Diyarbekirspor’dan Serhat Çalışkan, Cem Celik ve Bünyamin Yürür, Bursaspor’dan ise Çağatay Yılmaz ve Bilal Güney kırmızı kart gördü.

Bursaspor - Diyarbekirspor maçında neden kavga çıktı? Bursaspor - Diyarbekirspor maçında, Diyarbekirsporlu Bünyamin Yürür’ün attığı golün ardından taraftara doğru provokatif bir hareket yapması nedeniyle kavga çıktı.