Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Banyodan gelen pis kokuya son! Nasıl gittiğine inanamayacaksınız

Banyo, tuvalette yaşanan kötü koku problemlerine son veriliyor. Kötü kokulara nasıl engel olunur? İşte merak edilen detaylar haberimizde.

Yayın Tarihi: 12.12.2023 17:26
Güncelleme Tarihi: 12.12.2023 17:26

Banyodan gelen pis kokuya son! Nasıl gittiğine inanamayacaksınız

Banyo, tuvaletlerde zaman zaman kötü kokularla karşılaşılabiliyor. Rahatsız edici bir durum olabilmektedir. Kötü kokuya ne iyi gelmektedir? Tüm detaylar haberimizde.

KÖTÜ KOKULARA SON!

Banyo, tuvaletlerde yaşanan kötü kokular rahatsız edici olmaktadır. Fakat çözümü oldukça basittir.kötü koku

Banyo, tuvaletler ne kadar temiz tutulsa da hızla kirlenmektedirler. Hoş kokmasını ve hijyenik olmasını sağlamak basit. Pratik temizlik yöntemleri bulunmaktadır.

Limon, hoş bir koku sağlamaktadır. Kötü kokuları nötrlemektedir. Doğal temizleyici etkisi bulunmaktadır. İçeriğinde barındırdığı sitrik asitten kaynaklı kimyasal olmayan temizlik görevini üstlenmektedir.

Beyaz sirke, su karıştırılmalıdır. Ardından limon suyu eklenmelidir. Lavabo, banyo, fayanslar rahatlıkla temizlenebilir.

Aromatik yağlar, evinizde güzel koku oluşumunu sağlamaktadır. Saç bakımlarında kullanılan hoş kokular ev temizliğinde kullanılmaktadır. Dezenfektasyon özelliği sağlamaktadır.

Islak bırakılmamalıdır. Islak kalması kötü kokuya sebebiyet vermektedir. Mikrop barındırma riskini artırmaktadır. Bu sebeple ıslak olmamasına dikkat etmelisiniz. Tuvalet fırçalarının kullanım ömrü bitince atmalısınız. 1 hafta aralıklarla fırça içerisine deterjan, çamaşır suyu, aromatik yağlar ekleyebilirsiniz. Suyunu da sıklıkla değiştirmeniz kötü kokulara engel olacaktır.