Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ayçiçek yağında stok yaptıracak indirim! 5 litresi şok fiyata düştü

Ayçiçek yağında benzeri görülmemiş bir indirim kampanyası başlatıldı. İşte detaylar..

Yayın Tarihi: 13.12.2023 16:44
Güncelleme Tarihi: 13.12.2023 16:44

Ayçiçek yağında stok yaptıracak indirim! 5 litresi şok fiyata düştü

Ayçiçek yağında büyük indirim kampanyası kamuoyuna duyuruldu. Market zinciri sadık müşterilerine sağlıklı ve uygun fiyatlı alışveriş seçenekleri sunmaya devam ediyor. Market zincirleri, sofraları lezzetli bir şekilde hazırlamak ve kaliteli ayçiçek yağını uygun fiyata alabilmek için Aralık ayı boyunca kampanyalar yürütecek. Ocak ayındaki fiyat artışları şimdiden halkı korkuttu, ancak indirimlerin hala piyasada olması halka stok yapma konusunda güvence veriyor.

METRO mağazalarından büyük kampanya haberi gelirken, mağazalarda ayçiçek yağında bir haftalık indirimin geçerli olacağı belirtildi. Metro Market'in sunduğu ayçiçek yağının yüzde 35'ten fazla içerdiği etiketlendi. Piyasanın en indirimli ürünlerinden birisi olan ayçiçek yağının bu hafta Metro Market'in Aralık ayı indirimine geliyor.

"Ayçiçek yağında büyük indirimleri kaçırmayın"

Sofalarınızın lezzetli hale getirmek ve cüzdanınıza ağırlık yapmamak için metro pazarında dev bir ayçiçek yağı kampanyasının başlatıldığı bildirildi. Her yılbaşında özel indirimler açıklayan Metro, Aralık ayı başında ayçiçek yağı stoklarında indirim kampanyası başlatarak gündem oldu.

Ayçiçek yağında stok yaptıracak indirim! 5 litresi şok fiyata düştü

 Metro Market, yılbaşından önce piyasa açıklarını kapatmak isteyenlere büyük sürpriz bir haber duyurdu. Metro marketlerde hâlâ derin indirim kampanyaları var. Vatandaşın yüzünü güldüren, cüzdanını acıtmayan indirim haberleri arasında bu hafta ayçiçek yağında yapılan indirim öne çıkıyor. Gıda fiyatlarındaki yükselişten en fazla etkilenen ürünlerden birisi olan ayçiçek yağında yeni yıl öncesine özel Metro indirimleri açıklandı. İndirimin bir hafta geçerli olduğu ve sınırlı sayıda markette geçerli olduğu için bu indirim kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşların hızlı davranması gerekiyor.

"İşini bilen vatandaşlar metroya akın ediyor"

Özellikle bu yıl artan gıda fiyatları insanları zor durumda bıraktı. Gıda ihtiyacını karşılamak için zincir marketlerde indirim kampanyaları başlatan halk, marketten markete ürün toplamaya çalıştı. Metro'dan insanların yüzünü güldürecek kampanya haberleri geldi. 2023 yılının son indirim kampanyaları metro marketlerde açıklanmaya devam edecek. Metromarkt ayçiçek yağında 1 litreden 5 litreye kadar %35'ten başlayan indirimler sunuyor.

Beslenmelerinin vazgeçilmezi olan ayçiçek yağı sıkıntısı çeken vatandaşlar, metro pazarından uygun fiyata bir haftalık ayçiçek yağı stoklayabiliyor. Evlerinde ayçiçek yağı biten vatandaşlar, bugünden itibaren metro pazarından indirimli fiyatla ayçiçek yağı satın alabilecek. Fiyat artışları öncesinde ayçiçeğini indirimli almak isteyen vatandaşların bir an önce metro pazarına akın etmesi gerekiyor. Ocak ayında fiyatların artmasından endişe duyanlar şimdiden harekete geçti ve stok yapmaya başladı.