Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,79 1,53%
EURO
35,16 0,53%
ALTIN
2.447,14 2,86%

Altın Kafes Serhat kimdir, kaç yaşında nereli? Altın Kafes Serhat'ı kim oynuyor, gerçek adı ne?

ATV'nin yeni dizisi Altın Kafes, izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Dizinin konusu, zengin ve ihtişamlı bir ailenin veliahtı Onur ile ailenin okulunda öğretmenlik yapan idealist Zeynep'in büyük bedeller ödeyecekleri aşk hikayesini anlatıyor. Dizinin başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Şifanur Gül paylaşıyor. Peki, Altın Kafes dizisindeki Serhat Gediz karakteri kimdir? Hilmi Cem İntepe kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte Altın Kafes dizisi ve Hilmi Cem İntepe hakkında merak edilenler...

Yayın Tarihi: 03.12.2023 20:30
Güncelleme Tarihi: 03.12.2023 20:30

Altın Kafes Serhat kimdir, kaç yaşında nereli? Altın Kafes Serhat'ı kim oynuyor, gerçek adı ne?

Altın Kafes dizisindeki Serhat Gediz karakteri, gizemli ve geçmişi karanlık bir geçmişe sahip olan bir adamdır. Serhat, askerde geçirdiği bir patlama sebebiyle bir dizi estetik ameliyatla adeta başka birine dönüşmüştür. Gerçek kimliğini gizleyip Beyoğlu ailesinin yanında güvenlik şefi olarak işe başlar. Çünkü öğrenmesi gereken gerçeklere ulaşmasının tek yolu budur. Serhat, Beyoğlu ailesinin sırlarını ortaya çıkarmak için her yolu deneyecek, aynı zamanda Zeynep ve Onur'un arasındaki aşkı da engellemeye çalışacaktır.

altın kafes

Hilmi Cem İntepe'nin biyografisi

Altın Kafes dizisindeki Serhat Gediz karakterine hayat veren Hilmi Cem İntepe, 19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla'nın Menteşe ilçesinin Yenice Mahallesi'nde doğmuştur. Anne ve babası ilkokul öğretmenidir. İstanbul'da yaşayan bir ablası vardır. 18 yaşına kadar Bodrum'un Güvercinlik Mahallesi'nde yaşamıştır. Bodrum Lisesi'nden mezun olmuştur. Küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşan Hilmi Cem İntepe, Muğla Üniversitesi'nde Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'nda okumuştur. Hilmi Cem İntepe, Muğla'da kurmuş olduğu Allstar Dance Academy adında bir dans ve spor okulu sahibidir. Bu okulda dans eğitmenliğine devam etmektedir. İngilizce ve Rusça bilen Hilmi Cem İntepe, Bodrum'da ikamet etmektedir.

altın kafes

Hilmi Cem İntepe, ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla çıkmıştır. 2013 yılında Survivor yarışmasına katılmış ve birinci olmuştur. Daha sonra Survivor All Star ve Survivor 2018 yarışmalarına da katılmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteri ile yapmıştır. Sonrasında Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada, Bodrum Masalı, Tek Yürek, Ya İstiklal Ya Ölüm, Maria ile Mustafa, Tetikçinin Oğlu, Yeşilçam ve Hür gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. Hilmi Cem İntepe, 1.70 cm boyunda, 73 kg ağırlığında ve Boğa burcudur. Hilmi Cem İntepe'nin Instagram hesabı @hilmicemintepeofficial'dir.