Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Acil para lazım diyenler acele etsin! O banka 3 güne özel 50.000 TL kredi veriyor: Tek koşul aranacak

Denizbank, nakit ihtiyacı olanlara 50.000 TL'ye kadar faizsiz acil yardım imkânı sunuyor. Finansman detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yayın Tarihi: 07.12.2023 00:18
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 00:18

Acil para lazım diyenler acele etsin! O banka 3 güne özel 50.000 TL kredi veriyor: Tek koşul aranacak

Denizbank'tan nakit ihtiyacı olan vatandaşlara muhteşem kampanyanın haberi ulaştırıldı. Acil nakit avansa ihtiyaç duyan vatandaşlar, DenizBank'tan anında 50.000 TL'ye kadar faizsiz nakit yardımı alabiliyor. Detaylar haberimizde..

Yeni yıla az bir zaman kala Türkiye genelinde kredi kartı kullanımının geçtiğimiz yıl verilerine oranla rekor seviyelere ulaştığı açıklandı. Ayrıca, bankaların sunduğu yüksek faiz oranları vatandaşların ihtiyaç kredisi almasını zorlaştırdı. Geçtiğimiz aylarda hükümet ile Bankacılık Düzenleme Kurumu bir araya geldi ve yüksek faiz oranları konusunda bir konferans düzenledi. Yapılan görüşmelerde ise tüketici finansmanında düşük faiz oranlarının geçerli olduğu yeni bir dönem yavaş yavaş başlatılmasına karar verildi.

İnsanların acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla bankalar 50.000 TL'ye kadar faizsiz acil nakdi kredi projeleri sunmaya başladı. Bu kampanyanın amacı halkın acil nakit ihtiyacını karşılamaktır. Amaç nüfusun üzerindeki ekonomik yükü hafifletmek, aynı zamanda bankalar müşteri portföyünü genişletmek istiyor. Maddi sıkıntı yaşayan vatandaşlara nakit yardım programları sağlanmaya devam edilecek. Bankalar için son rekabet acil kredi kampanyasıyla başlayacak ve bu rekabet halka fayda sağlayacak. Bankalar arasında en uygun faiz oranları ve ödeme kolaylığı sunan nakdi kredi imkânına bir yenisi daha eklendi. Denizbank'ın acil avans kampanyasında cazip bir teklif vardı.

Denizbank 50.000 TL'ye kadar faizsiz kredi

Son başvuru tarihi 31 Aralık!

Bu yıl özellikle fahiş kira bedelleri göz önüne alındığında halk kendisini çok zor durumda buldu. Fiyat artışından kira, kira ve mutfak ücretleri de büyük oranda etkilendi ve bu da halka büyük darbe vurdu. Bu nedenle kredi kartından çekim yapan vatandaşlar nakit ihtiyacını karşılayamadı. Yüksek banka faizlerinden dolayı ihtiyaç kredisi kullanmaktan çekinenlere yılın son müjdesi Denizbank'tan geldi. Deniz Bank, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara yönelik 50.000 TL'ye varan faizsiz ve kolay geri ödemeli acil nakit avans projesini duyurdu. Proje, DenizBank müşterilerinin acil nakit avans başvurusunu şubelerden veya mobil DenizBank üzerinden yapabilmelerine olanak sağlıyor.

DenizBank'ın 50.000 TL'lik acil avans kredisi, ödeme kolaylığından dolayı kamuoyunda büyük ilgi görecek. Nakit ihtiyacı olan, borçlarla boğuşan vatandaşlar, Deniz Bank'tan 50.000 TL'lik acil nakit yardımını çekerek maddi yardım alabiliyor. Denizbank'ın acil para kampanyasına son başvuru tarihinin de 31 Aralık 2023 olduğu söylendi.