Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

9 Ocak 2024 Salı son depremlerin listesini Kandilli ve AFAD duyurdu: Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde?

Son günlerde ülkemizde yaşanan depremler, vatandaşların endişesini artırıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD, deprem verilerini anlık olarak duyuruyor. 9 Ocak 2024 tarihinde ülkemizde 10’dan fazla deprem kaydedildi. Bu depremlerin büyüklüğü, yerleri ve saatleri ise şu şekilde:

Yayın Tarihi: 09.01.2024 10:56
Güncelleme Tarihi: 09.01.2024 12:47

9 Ocak 2024 Salı son depremlerin listesini Kandilli ve AFAD duyurdu: Az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde?

9 Ocak 2024’te Deprem Oldu mu? Son Depremler Listesi

9 Ocak 2024 tarihinde ülkemizde peş peşe depremler meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD, deprem verilerini anlık olarak duyurdu. Vatandaşlar, “deprem oldu mu, nerede, kaç şiddetinde?” sorularının cevabını aradı. Deprem verilerini etkileyen küresel ve yerel gelişmeler, vatandaşların dikkatini çekti.

9 Ocak 2024’te Ülkemizde Peş Peşe Depremler Meydana Geldi

9 Ocak 2024 tarihinde ülkemizde peş peşe depremler meydana geldi. Meydana gelen son depremler Kandilli Rasathanesi ile AFAD tarafından paylaşıldı. İki kurumun aktardığı verilere göre bazı noktalarda ise peş peşe depremler gerçekleşti. Peki, bugün en son nerede deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi ile “az önce deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde ve şiddetinde?” sorularını gündeme taşınıyor.

Son Depremler Listesi: Bugün En Son Nerede Deprem Oldu?

9 Ocak 2024 tarihinde ülkemizde peş peşe depremler meydana geldi. Dakika dakika depremlere ilişkin tüm veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın resmi sitelerinden son depremler listesiyle vatandaşların bilgisine sunuluyor.

Kandilli ve AFAD tarafından son depremler anbean kaydediliyor. Son dakika depremlerini, merak edenler için AFAD ve Kandilli son depremleri haberimizde derledik. 

Kahramanmaraş ve Adana'da korkutan deprem

Kahramanmaraş ve Adana'da meydana gelen depremlerle ilgili detaylar açıklandı. Kahramanmaraş'ta 3.6 büyüklüğündeki depremin Kandilli Rasathanesi tarafından tespit edildiği belirtildi. Depremin derinliği ise 2.6 km olarak kaydedildi. Aynı dakikalarda Adana'da da 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremlerle ilgili güvenlik önlemleri ve gelişmeler takip edilmeye devam ediyor

İşte son depremler listesi

deprem

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DAKİKA DEPREMLER LİSTESİ

Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan depremlerin ayrıntılı listesi şöyle;

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN

AFAD SON DAKİKA DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından paylaşılan son dakika depremler listesi ise şöyle;

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYIN