Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

44'lük Berdan Mardini genç sevgilisiyle yakalandı! Olaylı boşanma sonrası yeni aşk

Müzik dünyasının ünlü ismi Berdan Mardini, geçmişte Fatoş Yelliler ile yaşadığı olaylı boşanmanın ardından sürpriz bir döneme giriş yaptı. 44 yaşındaki sanatçı, yaşça kendisinden genç olan Dilay Talay ile romantik bir ilişkiye başladı. Bu yeni aşk, çiftin ilk defa el ele görüntülendiği anlarla magazin gündemine damgasını vurdu.

Yayın Tarihi: 21.10.2023 14:19
Güncelleme Tarihi: 21.10.2023 14:19

44'lük Berdan Mardini genç sevgilisiyle yakalandı! Olaylı boşanma sonrası yeni aşk

Berdan Mardini'nin Yeni Aşkıyla Parlayan Hayatı: Güzel Sevgilisiyle İlk Kez Görüntülendi!

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Berdan Mardini, geçtiğimiz zamanlarda olaylı bir boşanma sürecinin ardından yaşça genç bir aşka adım attı. Eski eşi Fatoş Yelliler ile 11 yıllık birlikteliğin ardından yaşadığı boşanma, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ancak Mardini, hayatına yeni bir sayfa açarak çıtır sevgilisi Dilay Talay ile romantik bir ilişkiye başladı.

Ünlü türkücü, romantik ilişkisini ilk kez medya ve hayranlarıyla paylaştı. Berdan Mardini ve Dilay Talay, ellerini birbirine kenetleyip samimi bir şekilde görüntülendi. Bu görüntüler, çiftin arasındaki aşkın ve uyumun izleyicilere yansımasıyla büyük ilgi çekti.

sd

Mardini'nin hayatındaki bu yeni dönemde dikkat çeken bir diğer detay ise giyim tarzı oldu. Sosyal medyayı sık sık giyim tarzıyla karıştıran ünlü türkücü, bu kez de objektiflere özgün ve şık bir tarzla yakalandı.

Berdan Mardini'nin çıtır sevgilisi Dilay Talay ile geçirdiği anlar, magazin dünyasında merak konusu olmaya devam ederken, ünlü sanatçının yeni aşkıyla parlayan hayatı da herkesin dikkatini çekiyor. Bu aşkın magazin dünyasına damga vurması beklenirken, Mardini'nin tarzı ve romantik ilişkisiyle ilgili merak uyandırmaya devam ediyor.