Unutulmaz kadın olmanın yolları! Bir daha sizi unutamayacak: Esra Ezmeci gizli taktiklerini verdi!

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Esra Ezmeci unutulmaz kadın olmanın yollarını anlattı! Tüm detaylar haberimizde.

Unutulmaz kadın olmanın yolları! Bir daha sizi unutamayacak: Esra Ezmeci gizli taktiklerini verdi!

Esra Ezmeci takipçilerinin verdiği sorularla gündem olmaya devam ediyor. Unutulmaz kadın olmanın yöntemleri! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ESRA EZMECİ'DEN UNUTULMAZ KADIN OLMA YÖNTEMLERİ

Sosyal medyada sık sık soru cevap yapan ve takipçilerine verdiği cevaplarla gündem olmaya devam eden Esra Ezmeci takipçisinin sorduğu unutulmaz kadın olmanın yolları sorusuna şu şekilde cevap verdi; 'Kendine verdiği değer, kendi hayatında da mutlu olması. Masumiyet ile dişiliği birleştirmesi. 

esra ezmeci'den unutulmaz kadın olma yöntemleri

Tatlı dili, dinleyen, esprili, güler yüzlü, sevecen ama sınırları aşıldığı zaman mesafe koyabilen kişi olması. Güçlü olsa da istemeyi, ihtiyaç duymayı, kendine duygusal yatırım yapmayı bilmesi.' Aynı zamanda erkek bir takipçisi Esra Ezmeci'ye komik olmadığının söylenerek terk edildiğini söyledi. Ezmeci ise bu soruya şu şekilde cevap verdi; 'Herkesin mizah yeteneği olmak zorunda değil. Size bu şekilde davranıp giden biri iyi ki gitmiş diyebilirsiniz.'