Tuvaletteki pis kokuyu 15 saniyede silen yöntem! Kimyasalsız doğal koku giderici

Tuvaletlerde oluşan kötü kokulardan kurtulmak artık çok basit. Kötü kokular nasıl geçer? Tüm detaylar haberimizde.

Tuvaletteki pis kokuyu 15 saniyede silen yöntem! Kimyasalsız doğal koku giderici

Kötü tuvalet kokularından ucuz ve pratik yolla kurtulabilirsiniz. Ev yapımı koku ile artık mümkün. Nasıl ev yapımı koku yapılır? Merak edilen detaylar haberimizde.

KÖTÜ TUVALET KOKUSUNA KESİN ÇÖZÜM!

Tuvaletlerin hijyenik olması ve güzel kokması önemlidir. Kötü kokulardan kurtulmak hiç de zor değil. Pratik ve ucuz maliyetlerle ev yapımı koku üretebilirsiniz. Hem de kimyasal içermez.koku

Doğal, kimyasal içermeyen ev yapımı koku yapılabilmektedir. Kimyasal ürünler solunum zorluğu yaratırken maliyet açısından da yüksek bir değere sahiptir. Doğal yollarla ev yapımı koku yapmak mümkündür. Yaşanan tesisat problemi, havalandırma eksikliği sebebi ile kötü kokularla mücadele etmek zorunda kalıyoruz. Kötü kokularla doğal yolla baş edilebilir.

Karbonat: Kabartma tozunun deodorant özelliği bulunmaktadır. Kötü kokuların önüne geçmektedir. Aynı zamanda oldukça hijyeniktir. Tuvalet veya odalara küçük kubbe şeklinde yerleştirilerek kötü koku giderilebilir.

Kahve: Kahve çekirdeklerini kapaksız bir kavanoza koyarak kötü kokuyu emmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda güzel bir koku odaya yayılır.

Portakal kabuğu: Kurutulmuş portakal kabuklarını gazlı bez torbasına yerleştirin. Tuvaketin kenarına koyarak hoş kokunun yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Köür: Bitkisel kömürlerin koku gidermede etkisi büyüktür. Kase ya da torbaya toz halinde koyarak hoş olmayan kokulara engel olabilirsiniz.