Sadece 3 malzemeli detoks suyu ile haftada 3 kilo verme garanti! Deneyenler asla bırakamıyor

Sağlıklı kilo vermek isteyenler dikkat! 1 haftada toplam beş kilo vermek mümkün! Detaylar haberimizde.

Sadece 3 malzemeli detoks suyu ile haftada 3 kilo verme garanti! Deneyenler asla bırakamıyor

Bu tarif ile 1 haftada tam beş kilo verebilirsiniz. Peki bu detoks tarifinde neler kullanılıyor? Nasıl hazırlanılıyor? Tüm detaylara haberimizi okuyarak ulaşabilirsiniz.

BU DETOKS SUYU İLE HAFTADA BEŞ KİLO VERMEK MÜMKÜN

Kilo verme sürecine başlamak için yapmanız gereken ilk şey bu sürecin nasıl gerçekleştiğini, hangi besin gruplarının tüketilip hangilerinin tüketilmediğini düşünmektir. Günlük kalori alımınızı hesapladıktan sonra kalori açığı oluşturmak ve besleyici gıdalar tüketmek sağlıklı kilo vermek için atmanız gereken ilk adımlardan biridir. Beslenme aşamasında tam tahıllı ürünler beslenme alışkanlığına dahil edildiğinde, meyve ve sebzeler düzenli olarak tüketildiğinde kişi kısa sürede fazla kilolarından kurtulur. Karbonhidrat, protein ve yağların dengelenmesi ve eser vitaminlerin herhangi bir eksiklik olmadan vücuda alınmasıyla kişi kısa sürede sağlığına kavuşabilir ve fazla kilolardan kurtulabilir. Kilo vermeyi hızlandırmak için gerekli beslenme alışkanlıklarının yanı sıra bazı şeyler de yapmanız gerekir. Biri düzenli spor ve egzersiz, diğeri ise metabolizmayı uyarmak için detoks edilmiş sudur. Detoks suyunu sağlıklı beslenmeyle birlikte kullanmak sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağladığı gibi vücuttaki ödemlerin atılmasına da yardımcı olur. Detoks yapılırken bazı şeylere dikkat edilmelidir. Detoks yaparken asla hazır, konserve veya işlenmiş yiyecekler yemeyin. Detoks sırasında egzersiz yapılması gerekir. Detoks beş günden fazla sürmemelidir. Detoks tarifi şu şekildedir:

Bu Detoks Suyu İle Haftada Beş Kilo Vermek Mümkün

Malzemeler

Yarım limon

Yarım zencefil

1 litre su

Uygun bir sürahiye 1 litre su dökün. Suyu ekledikten sonra taze zencefili rendeleyin. Taze zencefili rendeledikten sonra yarım limonun suyunu sıkın. Bütün malzemeleri sürahinin içerisine koyduktan sonra iyice karıştırın ve afiyetle için. Bu detoks suyunu gün içinde aldığınızdan emin olun. Zencefilin içerdiği bileşenler sayesinde vücuttaki toksinleri uzaklaştırır ve metabolizmayı hızlandırır.