O bankanın şubesine gelene faizsiz 10.000 TL nakit para ödenecek! Böyle kampanya ne görüldü ne duyuldu

Nakit ihtiyacı olanlara müjde! Bu banka şartsız 10 bin TL ödeme yapıyor! Tüm detaylar haberimizde.

O bankanın şubesine gelene faizsiz 10.000 TL nakit para ödenecek! Böyle kampanya ne görüldü ne duyuldu

Bankalar kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor! Bu banka faizsiz 10 bin TL ödeme yapacak! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

FAİZSİZ 10 BİN TL ÖDEME

Son dönemlerde nakit ihtiyacı olan müşteriler bankaların kredi ve ödeme kampanyalarını yakından takip ediyor. Denizbank tarafından yapılan son duyurulara göre banka müşterilerine 5 bin TL nakit avans ve uygun faizli 10 bin TL kredi ödemesi yapacak. Kampanyadan mobil uygulama üzerinden ilk kez banka müşterisi olan vatandaşlar faydalanabilecek. Banka tarafından başlatılan kampanya 6 Aralık tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar bankanın mobil uygulaması üzerinden görüntülü görüşme yöntemiyle müşteri olan vatandaşlar faydalanabilecek. 

müşterilere nakit avans fırsatı başladı

Müşteri olduktan sonra kredi kartı başvurusu yapan müşteriler nakit avans kampanyasından faydalanabilecek. Kampanya bireysel asıl kredi kartları için geçerli olacak. Ek kart, Business kart, işletme kart, üretici kart, net kart, banka kartları kampanyaya dahil olmayacak. Müşteri kampanyadan yalnızca bir kere faydalanabilecek. Başvuru yapıldığı dönemde müşterinin kredi kartı olmaması gerekiyor. Başvurusu onaylanan müşteriler faizsiz 5 bin TL 6 ay vade süresi olan nakit avans fırsatından faydalanabilecek. Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler limiti yeterli olursa nakit avans için başvuru yapabilecek. Aynı zamanda müşterilere yüzde 0.99 faiz oranıyla 10 bin TL kredi ödemesi de yapılacak.