Nakit ihtiyacına ilaç gibi kampanya geldi! Sudan ucuz taksitle 25.000 TL acil destek kredisi başvuruları açıldı!

Aktifbank Dijital Kredi ile 70 bin TL'ye kadar kolay ödeme fırsatıyla nakit desteği sağlıyor! Ayrıntılar haberimizde...

Nakit ihtiyacına ilaç gibi kampanya geldi! Sudan ucuz taksitle 25.000 TL acil destek kredisi başvuruları açıldı!

Ülkemizde son dönemde artan enflasyon ve döviz kurlarındaki yükseliş, birçok vatandaşın gelirinin yetmemesine neden oluyor. Bu durum karşısında Aktifbank, müşterilerine destek olmak amacıyla yeni bir kredi kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında 20 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Kredi tutarı 36 eşit taksitte ödenebilecek. Kampanyadan faydalanmak isteyenler, taksit ödemelerini 3 aya kadar erteleyebilecek. Böylece ekonomik sıkıntı yaşayanlar, gelir düzeyleri normale dönene kadar rahat bir nefes alabilecek.

aktif bank kredi ödemesi

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Aktifbank'ın resmi internet sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilecek. Başvuru koşulları ve kredi maliyetleri hakkında ayrıntılı açıklamalar bu sayfada bulunuyor.

Kampanya kapsamında sunulan faiz oranları ve ödeme esnekliği, birçok kişi için cazip geliyor. Özellikle gelir seviyesi düşen ailelerin maaşlarını rahatlatacak bu kampanya, ekonomik sıkıntılarla mücadelede destek olacak.

Aktifbank yetkilileri, kampanyanın amacının müşterilerine nefes aldırmak olduğunu belirtiyor. Bankanın müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde, on binlerce kişi finansal sıkıntılardan kurtulmuş olacak.