KPSS 60 puanı olana 37 bin TL maaş ile iş fırsatı! TPAO 12 kadroya personel alımı yapıyor

TPAO personel alımı yapıyor! İşte başvuru koşulları ve linki...

KPSS 60 puanı olana 37 bin TL maaş ile iş fırsatı! TPAO 12 kadroya personel alımı yapıyor

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) son dönemde çeşitli pozisyonlara personel alımı yapacağını duyurdu. İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanda, ön lisans mezunu adaylar için teknisyen, tekniker ve idari personel pozisyonlarında işe alım olacağı belirtildi.

TPAO'nun aradığı bazı pozisyonlar ve şartlar şöyle:

Teknisyen ve tekniker pozisyonları için ön lisans mezunu olmak, belirli bölümlerden mezun olma şartı aranıyor. Bunlar arasında elektrik, elektronik, bilgisayar, harita gibi alanlar bulunuyor.

İdari personel pozisyonlarında da ön lisans mezunu olma şartı aranırken, büro yönetimi, sekreterlik, işletme gibi bölümlerden mezun olma şartı aranıyor. Tüm pozisyonlar için 2022 KPSS puanı şartı aranacak. 37 bin TL'ye varan maaş imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra yemek ücreti de eklenecek.

Başvurular 13-17 Kasım tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yapılacak.

tpao personel

TPAO'nun önde gelen kurumlardan biri olması, maaş ve imkanların çekici olması nedeniyle bu ilanda yoğun başvuru bekleniyor. Adayların söz konusu tarihlerde İŞKUR'a girip ilan numarasını kullanarak başvuruda bulunmaları gerekiyor. Pozisyon ve şartları karşılayan adaylar arasından seçimler yapılacak.

Adayların başvuru şartlarından biri de yaş aralığı olacak. Buna göre adayların 18 yaşını tamamlamış olması ve 35 yaşından büyük olmaması gerekiyor. Baş Laborant/Kimya Laboratuvarı Sorumlusu pozisyonu için, kimya, kimya teknolojisi veya petrokimya alanlarından ön lisans mezunu adaylar aranıyor. Görevi, laboratuvar çalışmalarını yönetmek ve deneyleri gerçekleştirmek olacak.

Büro Memuru pozisyonunda ise, büro yönetimi, sekreterlik ve işletme alanlarından mezun adaylar tercih edilecek. Görevi, idari işlemleri yürütmek ve doküman takibi yapmak olacak.

Tesis Yöneticisi pozisyonunda harita, inşaat ve yapı alanlarından mezun adaylar aranacak. Görevi, tesislerin işleyişinden sorumlu olmak ve bakım onarım işlemlerini yönetmek olacak.

Diğer Teknisyen ve Tekniker pozisyonlarında ise elektrik, elektronik ve bilgisayar alanlarından mezun adaylar başvurabilecek. Görev alanları, teknik destek ve sistem bakımı olacak.

Lojistik Meslek Elemanı pozisyonunda lojistik, işletme ve büro yönetimi mezunları tercih edilecek. Görevi, malzeme ve doküman takibi yapmak olacak.

Başvuru süreci 13-17 Kasım tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yapılacak. Başvuru linki ise https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx şeklinde olacak.

Adaylar başvuru yaparken ilan numaralarını kullanacak. Seçim süreci sonrasında başarılı adaylara iş teklifi gönderilecek.

Buradaki linke tıklayarak ilanları inceleyebilirsiniz.