Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

İstanbul Bağcılar'da emekli polis memuru silahlı çatışmada yaşamını kaybetti

İstanbul Bağcılar'da bir iş yerinde meydana gelen silahlı çatışmada emekli polis memuru A.A., gasp girişiminde bulunan şüphelilerle çatışırken yaşamını kaybetti-

Yayın Tarihi: 21.06.2024 17:37
Güncelleme Tarihi: 21.06.2024 17:37

İstanbul Bağcılar'da emekli polis memuru silahlı çatışmada yaşamını kaybetti

İstanbul Bağcılar'da bulunan özel bir iş yerinde dün akşam saatlerinde gerçekleşen olayda, emekli polis memuru A.A., gasp girişiminde bulunan şüphelilerle yaşanan silahlı çatışmada yaşamını yitirdi.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK GÖREV YAPIYORDU

İki ay önce güvenlik müdürü olarak işe başlayan A.A., iş yerindeki güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu. Çatışma esnasında göğsüne isabet eden mermi sonucu ağır yaralanan A.A., kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayda, gasp girişiminde bulunan şüphelilerin çatışma sonrası olay yerinden kaçtığı belirtildi. Polis ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

saldırı

A.A.'nın cenazesi, İstanbul Arnavutköy'deki Bolluca Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Meslektaşları, dostları ve sevenleri cenaze törenine katılarak A.A.'ya son görevlerini yerine getirdi.

KANSER HASTALIĞINI ATLATMIŞTI

Emekli polis memuru A.A.'nın daha önce kanser hastalığını başarıyla atlattığı ve tedavisinin ardından iş yaşamına geri döndüğü öğrenildi. Ailesi ve yakın çevresi, A.A.'yı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili şüphelilerin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.