Honda Civic'te Kasım ayına özel fiyatlar! Araba almak isteyenler için son şans

Honda Civic fiyatları düşüşte! Almak isteyenler için tam zamanı! Peki Honda Civic fiyatı ne kadar? İşte ayrıntılar...

Honda Civic'te Kasım ayına özel fiyatlar! Araba almak isteyenler için son şans

Ülkemizde otomobil satışlarını olumsuz etkileyen ekonomik koşullar ve yükselen fiyatlar, otomobil alımını düşünenleri oldukça zorluyordu. Ancak Japon otomobil devi Honda, bu zor süreçte müşterilerine nefes aldıracak bir kampanya ile geliyor.

Dünyanın en çok satan otomobillerinden biri olan Honda Civic modellerinin fiyatlarında, Kasım ayı itibarıyla ciddi oranlarda indirim yapıldı. 1.5L benzinli ve 1.5L hibrit olmak üzere iki farklı motor seçeneğine sahip Civic'in fiyatları, önemli ölçüde aşağı çekildi.

Özellikle son dönemde artan maliyetlerle birlikte 1,5-1,7 milyon TL bandında satılan Civic'in bazı donanım paketlerinin fiyatı 150.000 TL'ye varan oranlarda indirildi. 1.5L VTEC Turbo benzinli Elegance donanımlı otomatik Civic modeli, 148.000 TL'lik indirimle 1,425,000 TL'ye sunuluyor.

honda civic

Benzer şekilde Executive+ paketli aynı motorlu Civic de 185.000 TL'lik fiyat düşüşüyle 1,519,000 TL'den satışa sunulacak. Honda yetkilileri, bu indirimin yıl sonuna kadar devam edeceğini duyurdu.

Honda'nın sunduğu cazip fiyat avantajıyla Civic, kompakt sınıfın en çekici seçeneklerinden biri haline geldi. Özellikle son dönemde otomotiv satışlarını olumsuz etkileyen ekonomik gelişmeler göz önüne alındığında, Honda'nın bu hamlesi takdire şayan.