Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler, Ucuz Vodafone Faturalı Tarifeler arıyorsanız, şüphesiz doğru adrestesiniz. Sizler için En Uygun Vodafone Faturalı Tarifeleri bir araya topladık, Taahhüt Yenilemeden veya yeni bir operatör seçmeden Vodafone Faturalı Tarifelerini incelemelisiniz.

Alt yapısına son yıllarda en çok yatırım yapan GSM şirketlerinden Vodafone; Pandemi sürecinde online başvurulara özel ek indirimlerde sağlıyor, şuanda aktif dijital başvuru indirimi ilk 3 ay boyunca %15 tir, bu 11.11.2020 tarihine aittir. Uzun süre sonra bu içeriğe ulaşırsanız oranları vodafone‘un kendi sitesinden’de teyit etmeyi unutmayınız.

Vodafone Faturalı Uyumlu ve Uyumlu Genç Tarifeleri

 • Vodafone Uyumlu 5 Tarifesi şuanda sınırlı süre için ekstra indirimde olan ; Uyumlu 5 Paketi kapsamında, kullanılmayan haklarınız bir sonraki aya devretmektedir. Paket içeriği tam olarak : 5 Gb internet / 750 Dakika ve 250 Sms ilk ay 10 gb Hediye internet ile birlikte fiyatı ; Online başvurulara özel olarak ilk 3 ay 25 tl ve devam eden 12 ay boyunca 29 TL/Ay şeklindedir. Taahhütsüz Fiyatı 49 Tl’dir ve 2 gb vodafone uygulamarına özel hediye interneti bulunmaktadır.
 • Vodafone Uyumlu 3 Tarifesi Online Başvurulara özel olarak ilk 3 ay indirimlidir şuanda. Vodafone Uyumlu 3 paketi’nde tam olarak : 3GB internet/ 750 Dakika ve 250 SMS bulunmaktadır, kullanılmayan hakları sonraki aya devreden akıllı devretme özelliğine sahiptir. ve ilk aya özel 10 GB hediye internet verilmektedir; uyumlu 3 tarifesine kayıtlarda. Fiyatı indirimli olarak ilk 3 ay 25 tl sonrasında ise devam eden aylarda (12 ay boyunca) 29 TL Ay şeklindedir. Taahütsüz Fiyatı aylık 49 TL’dir ve 2 gb vodafone uygulamalarına özel interneti bulunmaktadır.
 • Vodafone Uyumlu Genç 4 Tarifesi Bu Tarife 26 yaş altı kişiler için geçerlidir. İlk 3 ay online başvurulara özel olarak fiyatı 24 TL / Ay şeklindedir. Devam eden 12 ay boyunca ise fiyat 28 TL / Ay şeklindedir. Bu pakette 2+2 GB şeklinde internet bulunmaktadır, 2 gb her yöne diğer 2 GB ise sosyal medya uygulamalarında geçerli olacak şekilde ve sınırsız whatsapp içermektedir. Vodafone Uyumlu Genç 4 Paketinde Aylık olarak 750 Dakika / 250 SMS ve Sınırsız Whatsapp bulunmaktadır.
 • Vodafone Uyumlu Genç Oyun Tarifesi Oyun severler için harika bir vodafone faturalı hat paketi, Uyumlu Genç Oyun Paketi 26 yaş sınırı ile sınırlıdır. Paket içeriğinde bulunanlar ve fiyat durumu ise şu şekildedir ; İlk ay 20 gb internet hediye, 750 dakika ve 250 Sms 10 Gb internet ( 5 GB’lık kısmı Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’ da geçerli) Buna ek olarak sınırsız bağlantı hakkı olan uygulamar ise : Zula Mobile, Pubg, Discord, Twitch ve Whatsap’tır. Bunlara ek olarak her ay 5 TL değerinde Zula Altını, Pubg UC yada Twitch bits şeklinde toplamda yıllık 60 tl lik oyun içi para kazanma hakları vardır. Paketin fiyatı ise online başvurulara özel ilk 3 Ay 37 Tl ve Sonraki 12 ay için 44 Tl /Ay şeklindedir ve oyunlarda düşük ping garantisi sunarlar. Taahhütsüz fiyatı 64 TL Ay şeklindedir.
 • Vodafone Uyumlu 6 Tarifesi içerisinde akıllı devretme özelliği bulunan bir tarifedir ve her ay Paketinizden kalan dakika, internet ve SMSleriniz bir sonraki aya devreder. paket içeriğinde 6 GB internet, 750 Dakika ve 250 SMS bulunmaktadır ve ilk aya özel 10 GB internet hediyesi vardır, ek olarak ise vodafone eğlence paketleri için 2 gb ek internet hediyesi vardır.  Uyumlu 6 Paketi fiyatlandırması ise şu şekildedir; ilk 3 ay online başvurulara özel olarak fiyatı Aylık 31 Tl ve sonraki 12 Ay boyunca 35 Tl ay şeklinde devam etmektedir, Taahhütsüz fiyatı ise Aylık 55 TL şeklinde faturalandırılmaktadır.
 • Vodafone Uyumlu 10 Tarifesi Kullanılmayan hakları bir sonraki aya devreden, akıllı devretme özelliğine sahiptir. Paketi ilk aldığınızda geçerli 20 GB ilk ay internet hediyesi bulunmaktadır, bunun yanı sıra aylık 10 GB internet ve 750 Dakika + 250 SMS şeklindedir faturalı uyumlu 10 paketi. Fiyatlandırması ise Online’a özel ilk 3 ay boyunca 42 TL/Ay diğer 12 boyunca ise 49 TL/ Ay şeklindedir. Taahhütsüz fiyatı 69 TLdir ve Vodafone Eğlence paketinde geçerli ek 2 GB internet hediyesi bulunmaktadır.
 • Vodafone Uyumlu Bol Dakika Tarifesi tam olarak benim internetle işim yok dakika lazım çok konuşuyorum diyenlere özel bir pakettir, içeriği tam olarak 1 GB aylık internet ve 1500 Dakika + 250 SMS şeklindedir. Akıllı devretme özelliğide bulunan uyumlu bol dakika paketi aylık sadece 25 TL dir ve taahhütsüz olarak ise aylık bedeli 45 TL’dir.
 • Vodafone Yeni Süper Uyumlu Tarifesi Bu faturalı paketin özelliği tamamen yapılandırılabilir olmasıdır, vodafone yanımda uygulamasından Dakika ve İnternet olarak özelleştirilebilir. Standart paket özellikleri ise şu şekildedir: 10 Gb Aylık internet (ilk ay ek 10 gb hediye) , 750 Dakika ve 500 SMS. Fiyatı ise ilk 3 ay indirimi olarak 35 TL / Ay şeklinde sonraki 12 ayda ise 39 TL ay şeklindedir. Taahhütsüz kullanım için ise aylık bedel 59 TL dir.

Vodafone Faturalı Redliler (Red Tarifeleri)

 • Vodafone Red 20 Tarifesi Online başvuruya özel ilk 3 ay 50 Tl ve sonraki 12 ay boyunca 59 TL / Ay şeklinde bir fiyatlandırması olan vodafone red 20 paketi ilk ay 20 gb internet hediyesi ile birlikte gelmektedir, Standart olarak bu paketin içeriği ise şu şekildedir; 20 Gb Aylık internet ve sınırsız olarak Whatsap ve Facebook Messenger. 1000 Dakika ve Aylık 250 SMS’tir.  Vodafone içerisinde ve sabit hatlarla sınırsız ücretsiz konuşabilmektesiniz ve 23 Farklı ülke için aylık 120 dakika ücretsiz konuşma hakkına sahip olursunuz. Vodafone Red avantajlarına sahip olmak için harika bir paket gibi duruyor.Taahhütsüz aylık kullanım ücreti 89 TL’dir.
 • Vodafone Red 25 Tarifesi İlk ay 20 Gb internet hediyesi ile gelen bu vodafone avantaj paketi (red) 25 GB internet ve sınırsız Sosyal medya (instagram,facebook,twitter,whatsap,fb messenger) kullanım hakkı sunmaktadır. Aylık olarak 1500 Dakika ve 250 SMS standart olarak paketinize gelmektedir. 23 ülke ile ayda 120 dk ücretsiz görüşme imkanı, vodafonlular ve sabit hatlılarla sınırsız konuşma içerir. Ücretlendirmesi ise; Online a özel ilk 3 ay 70 Tl sonraki 12 ay boyunca 79 TL’dir. Taahhütsüz kullanım bedeli ise : Aylık 109 TL’dir.
 • Vodafone Red 30 Tarifesi Diğer Redli tarifeler gibi bu pakette ilk ay 20 gb internet hediyesi, 23 ülkede geçerli aylık 120 dakika ve vodafonelular ve sabit hatlarla ücretsiz görüşme imkanı sağlıyor. Paketimizin içeriği ise Aylık 30 Gb internet ve Sınırsız Sosyal medya desteği içermektedir(bazı kısıtlamalara tabidir). Fiyatı ise ilk 3 Ay boyunca aylık 84 Tl sonrasındaki 12 ay boyunca aylık 99 Tl’dir, taahhütsüz kullanım bedeli ise aylık 129 TL’dir.
 • Vodafone Red 35 Tarifesi Youtube dahil 9 ayrı sosyal mecra’da sınırsız kullanım ve Aylık 35 GB her yöne internet içermektedir. ilk ay 20 gb Hediyesi’de vodafone yanımda uygulamasında sizi bekleyecektir. Vodafone Red 35 Paketi‘nin ücreti ise ilk 3 ay online başvurulara özel olarak 114 Tl / AY sonraki 12 Ay boyunca’da 129 Tl/ AY şeklindedir, taahhütsüz kullanım sağlamak için ödemeniz gereken bedel ise aylık: 159 TL’dir.
 • Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi Yılda 60 TL değerinde Zula Altın, Twitch Bits, Steam Cüzdan Kodu, PubG Mobile UC veya RP hediye kazanabilirsiniz.Hediyenizi Vodafone Yanımda‘dan alabilirsiniz, Oyun severler için bu pakette Discord, Zula, Pubg Mobile gibi uygulamalara Sınırsız erişim hakkı sağlanır. Standart’ta gelen 24 GB internetin 12 GB’lık kısmı sadece İnstagram, Facebook, Twitter, Spotify Youtube Music ve Youtube’de geçerlidir ve oyuncular için düşük ping seviyeleri sunarlar. Vodafone Redli Genç Oyun Paketi‘nin fiyatı ise ilk 3 ay (online başvurulara özel) 50TL /AY şeklindedir ve Sonraki 12 Ay boyunca Aylık ödemeniz 59 TL/Ay şeklinde olacaktır. Taahhütsüz kullanmak isterseniz, ödemeniz gereken ücret Aylık 89 TL’dir.


Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*