Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri, her telefon kullanıcısının ihtiyaç duyduğu internet bağlantısını ücretsiz bir biçimde karşılayabilmek adına son derece önemli bir konudur. Paket fiyatlarının yüksek olması, uygun fiyatlı paketlerin ise düşük boyutlu internet imkânı sağlaması kullanıcıları bu yöntemlere itmektedir.
Ücretsiz biçimde sağlanan her türlü hizmet ve özellik insanların normal olarak ilgisini çekmektedir. Daha fazlasına ulaşmak için ise araştırmalar yapılmaktadır. Vodafone kullanıcıları için de bu durum söz konusu olmaktadır. Mevcut ekonomik durumlar göz önünde bulundurulduğunda kablosuz internet konusunda bir erişim noktasına sahip olamayan kullanıcılar bu tarz yöntemlere ilgi göstermektedir. Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri olarak ifade edilebilecek işlemler uygulandığı takdirde farklı boyutlar ve zaman dilimleri olmak üzere internet kazanabilmek mümkün olacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri, telefon bağımlısı olduğumuz şu dönemlerde oldukça önemlidir. Günlük olarak gerçekleştirilen yoğun kullanımlar sonrasında, internet paketleri hızla tükenmektedir. Bu durum sürekli olarak yeni internet paketleri almayı gerektirse de bazı kullanıcılar bedava olarak elde edilebileceğini merak etmektedir. Bu doğrultuda bakıldığında bedava internet kazanma yöntemlerinden bazıları şunlardır:

Arkadaşını Vodafone’a Davet Ederek Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri arasında en zor olan fakat en fazla internet kazandıran yöntemler arasında yer almaktadır. Farklı bir operatörü kullanan bir kişiyi Vodafone’a davet ederek, yeni bir abone kazandırma yoluyla gerçekleşmektedir. Davetiye kodu gönderilerek gerçekleştirilen işlem, kişinin bu kodu kullanarak abone olması sonucunda tamamlanmaktadır. Bu şekilde bir üye kazandırılması durumunda 3 ay geçerli olmak üzere 15 GB internet paketi kazanılmaktadır. Bu işlem sonucunda yalnızca davet eden kişi değil, abone olan kişi de kazanmaktadır. Abone olan kişi ise 2 ay geçerli olmak üzere 15 GB internet paketi kazanmaktadır. Bu yöntem yalnızca davet edilen kişinin faturalı hat abonesi olması sonucunda gerçekleşmektedir. Hazırkart abone olan kişiler kullanamamaktadır.

4.5G – Kullan Kazan Kampanyası ile Vodafone Bedava İnternet Kazanma
Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri içerisinde sunmuş olduğu kriter sebebiyle kullanılması zor bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak internet kazanmak isteyen kullanıcıların, son 30 gün içerisinde 4.5G kullanmamış olması gerekmektedir. Bu kritere uyan kişiler 4.5G kullanarak internet bağlantısı sağladığı anda 4.5 GB veya 10 GB olacak şekilde hediye internet kazanacaktır.

Hediye Çarkı ile Vodafone Bedava İnternet Kazanma
Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri arasında şüphesiz ki en sık kullanılanı hediye çarkıdır. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirilebilen işlem sonucunda kullanıcılar 20 GB’a kadar internet kazanabilmektedir. Her hafta yeni bir hediye çarkı kullanım hakkı tanımlayan uygulama, normal internet paketinin yanı sıra yalnızca sosyal medya platformlarında kullanılabilecek biçimde internetler paketleri de kazandırmaktadır. Tüm bunların yanında ise farklı operatör servislerini kullanan kişilerin, hediye çarkı kullanmasına izin verilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra Vodafone’lu değilim seçeneğinin seçilmesinin ardından hediye çarkı çevrilebilmektedir.

Seviyorum İnterneti Anketi ile Vodafone Bedava İnternet Kazanma
Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri içerisinde sıklıkla tercih edilenlerden biridir. Vodafone internet sitesi üzerinden yapılan bir anketin cevaplanması doğrultusunda 1 gün geçerli olmak üzere 3 GB internet kazanılmaktadır. Bu anket, kullanıcıların internet üzerinde geçirdikleri süreç hakkında bilgi edinmeyi amaçlamaktadır. Edinilen bilgiler ışığında kullanıcıya ürün ve servis önerileri yapılmaktadır. Bu şekilde kullanıcının ilgi alanları ve ihtiyaçları tespit edilmektedir. Anketi tamamlayan fakat farklı bir operatör kullanan kişiler için ise 1 ay süre tanınmaktadır. 1 ay içerisinde Vodafone’a geçen kullanıcılara hediye internet paketi tanımlanmaktadır.

Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri konusu ile ilgili uzun süreli sunulabilecek öneriler belirtilmiştir. Vodafone, bunların dışında kısa süreli olmak şartıyla bazı kampanyalar da gerçekleştirmektedir. Bu kampanyalar doğrultusunda bedava internet kazanabilmek için sıklıkla Vodafone internet sitesi takip edilmelidir.Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*