Uzun Vadeli Cep Telefonu Satan Firmalar

Uzun Vadeli Cep Telefonu Satan Firmalar

En uzun vadeli cep telefonu satan firmalar  için ön hazırlık yaparak araştırma ile etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Faturalı Hat Üzerinden Taahhütle Telefon

Kullandığınız hat faturalıysa ve firmaların taahhütlü telefon satış koşullarına uygun bir ödeme süreciniz varsa firmaya başvuru yaparak dilediğiniz taksit sayısı ile sonuç alabilirsiniz. Genellikle 12-36 aya kadar vadeli ödeme seçenekleri olan seçenekleri bulabilirsiniz. Fakat vade süresi uzadıkça telefon toplam taksit ödemesi de çoğalacaktır. Bu da telefonun gerçek fiyatı ile ödeme yapılırken oluşan toplam ödemede büyük farklar demektir. Bütçeniz doğrultusunda bir seçim yaparak ikame modelleri değerlendirmelisiniz.

PTT İle Anlaşmalı Telefon Satan Mağazalar

Kredi kartı kullanmadan ptt ile anlaşmalı uzun taksitli akıllı telefon satan mağazalar için bulunduğunuz şehir içinde teknoloji dükkanları üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Özellikle kurumsal büyük firmalar belirli dönemlerde akıllı telefon satışını çok uygun şekillerde yapabilmektedir. 24 ay 36 ay hatta 60 aya kadar olan vadelerle taksitli telefon alabilirsiniz.
Risk raporu kontrolleri doğrultusunda vatandaşlar mağazanın verdiği ptt ile anlaşma sözleşmesini de doldurup imzalayarak sonuca ulaşabilir.

Kredi Kartı İle Taksitli Telefon

Kredi kartı kullananlar çeşitli teknoloji ve telefon mağazalarını kullanarak bankaları doğrultusunda taksitli şekilde alım yapabilir. Kredi kartı taksitli telefon almadan önce kredi kartınızın açık limitini çok tutmak artı sağlayacaktır. Bu sayede sıkışınca ertelemeli ödemeler de yapabilirsiniz. Son yasalara göre Kredi kartına taksitle telefon alabilmek için ticari karta sahip olmanız gerekmektedir.

Senetle Telefon Almak

Senetle ödeme yaparak bir mağaza üzerinden anlaşma gerçekleştiğinde akıllı telefon alabilirsiniz. Bazı mağazalarda bu işlem resmi geçerliliği olan senetlerle verilmektedir. Fakat geri ödemelerinizin düzgün şekilde yapılması adına kefil istenebilir. Genelde tc kimlik numarasıyla risk sorgulamaları yaygınlaşmış durumdadır. Faturalı hatlarını düzenli ödeyenler genellikle daha avantajlı olarak değerlendirilmektedir.
Senetle telefon alımı yapılırken  24 ay vade sıkça görülmektedir. Bir ürünü satın alan müşteriler, aylık senet ödemelerini yerine getirerek avantajlı bir kullanım elde edebilir.

Evkur’dan Taksitle Telefon Almak

Taksitli telefon için en yaygın taksitli alışveriş imkanı sunan mağazalardan biri Evkur’dur. Buradan elden ödeme senetli yöntemle akıllı telefonu 12 ay taksitle alabilirsiniz. Bulunduğunuz il merkezindeki mağazaya giderek şartları ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz. Önce mağazalardan ürün incelemeleri yapmak üzere mağaza sitesine de giriş yapabilirsiniz. Ürün konusunda hazırlıklı davranmak size artı sağlar.

Arçelik Taksitli Telefon

Arçelik mağazasından senetle ya da taksitle akıllı telefon almak için mağazaya doğrudan başvuru yaparak çözüm bulabilirsiniz. Ürün sitesi üzerinden senetli alım şartları hakkında da bilgiler edinebilirsiniz.

Banka Avantajlarıyla Taksit Sayısı Yükseltmek

Uzun vadeli taksitle telefon alırken bankanızdan taksit sayısını uzatma veya ertelemeli ödeme yapma imkanlarını araştırabilirsiniz. Bankanızla görüşerek veya bankaya özel taksitli alışveriş artılarını inceleyerek karar verebilirsiniz. Bazen kredi kartı kendi özelliği puan sistemi vs. açısından telefonda önemli indirimler de verebilir.Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*