Turkcell Uygun Fiyatlı Faturalı Paketler

Turkcell Uygun Fiyatlı Faturalı Paketler

Turkcell uygun fiyatlı faturalı paketler listesi, mobil kullanımlar için pek fazla bütçe ayırmak istemeyen kişilerin odak noktasında yer almaktadır. Sürekli olarak yükselen tarife fiyatları sebebiyle kişiler, kullanım oranlarını da göz önünde bulundurarak daha uygun olduğunu düşündüğü tarifelere geçiş yapmaktadır.
Operatör şirketlerinin gelişen ekonomik durumlardan dolayı sürekli olarak fiyat yükseltmesi, kullanıcıların canını sıkan bir konu olmaktadır. Aylık gider tablosunda ekstra olarak bir yükseliş gerçekleştirmek istemeyen kişiler, daha az ücret ödeyebilmek adına çözümler üretme ihtiyacı hissetmektedir. Öncelikli olarak genel kullanım durumlarında yapılan tespitler sonrasında, aslında daha az içerik barındıran bir paketin de ihtiyaçlarını gidereceğini fark etmektedirler. Bunun sonucunda ise Turkcell uygun fiyatlı faturalı paketler konusunda araştırmalar yaparak, yeni bir tarifeye geçiş yapmaktadırlar.

Turkcell uygun fiyatlı faturalı Paketler Nelerdir?

Turkcell kullanıcılarının birçoğu yüksek fiyatlandırmalardan dolayı önemli ölçüde şikâyetçi olmaktadır. Sunulan hizmetin kalitesi göz önüne alındığında normal gibi karşılansa da bazı kullanıcılar bu durumdan rahatsızlıklarını sıklıkla dile getirmektedir. Operatör şirketi tarafından daha uygun fiyatlı bir tarife oluşturulsa ve buna geçiş sağlasam diye düşünceler yer almaktadır. Operatör şirketi yeni eklediği tariflerde fiyatları daha da yükselttiği için, mecburen daha düşük kullanım imkânı sunduğu için daha uygun fiyatlı olan paketlere geçilmektedir. Mevcut paketle kıyaslanabilmesi adına Turkcell uygun fiyatlı faturalı paketler için hazırlanmış olan liste aşağıda ifade edilmiştir.

Akıllı 3 GB Paketi
Turkcell en uygun fiyatlı faturalı paketler kapsamında bakıldığında en düşük fiyatlı paket olarak dikkat çekmektedir. Paket, içerisinde 750 dakika konuşma, 3 GB internet ve 500 SMS bulundurmaktadır. Bu paketten yalnızca 90 gün içerisinde Faturalı aboneliğe geçen Turkcell kullanıcıları yaralanabilmektedir. Aylık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde 43 TL ücrete sahipken, yıllık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde fiyat 28 TL’ye düşmektedir. Paket 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Aynı zamanda ek olarak 1 GB BİP uygulaması için, 1 GB Dergilik uygulaması için ve 5’er GB fizy, lifebox ve TV+ uygulamaları için internet hediye etmektedir. Akıllı fatura özelliği sayesinde de paket bitiminde otomatik olarak durdurulmaktadır. Pakete yıllık olarak sahip olmak için Akıllı3 yazarak 2200’a SMS göndermeniz gerekmektedir.

Bol 3 Paketi
Turkcell uygun fiyatlı faturalı paketler kapsamında bakıldığında düşük fiyatlı paketlerden biridir. Paket, içerisinde 1000 dakika konuşma, 3 GB internet ve 300 SMS/MMS bulundurmaktadır. Aylık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde 49,90 TL ücrete sahipken, yıllık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde fiyat 29,90 TL’ye düşmektedir. Paket 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Aynı zamanda ek olarak 1 GB BİP uygulaması için, 1 GB Dergilik uygulaması için ve 5’er GB fizy ve lifebox uygulamaları için internet hediye etmektedir. Pakete yıllık olarak sahip olmak için BOL3 yazarak 2200’a SMS göndermeniz gerekmektedir.

Süper Fırsat 2 GB Paketi
Turkcell uygun fiyatlı faturalı paketler kapsamında bakıldığında üçüncü sırada tercih edilebilecek bir pakettir. Paket, içerisinde 1000 dakika konuşma, 2 GB internet ve 1000 SMS bulundurmaktadır. Bu paketten yalnızca 90 gün içerisinde yeni bir hat alan, numarasını Turkcell’e taşıyan ve hazırkart aboneliğinden Faturalı aboneliğe geçen Turkcell kullanıcıları yaralanabilmektedir. Aylık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde 54 TL ücrete sahipken, yıllık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde fiyat 34TL’ye düşmektedir. Belirtilen diğer paketlerde olduğu gibi Turkcell’in uygulamaları üzerinde kullanılmak üzere ek internet paketleri de hediye etmektedir. Pakete yıllık olarak sahip olmak için SUPERFIRSAT2 yazarak 2200’a SMS göndermeniz gerekmektedir.

GNÇ Süper 3 GB Eko Paketi
Turkcell uygun fiyatlı faturalı paketler içerisinde 25 yaş altında olanların tercih edebileceği sosyal medya odaklı bir pakettir. Paket, içerisinde 750 dakika konuşma, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, 3 GB internet ve 300 SMS bulundurmaktadır. Bu paketten yalnızca 25 yaş altındaki Genç Turkcell’li kullanıcılar yararlanabilmektedir. Aylık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde 49,90 ücrete sahipken, yıllık olarak gerçekleştirilen aboneliklerde fiyat 34,90 TL’ye düşmektedir. Aynı zamanda ek olarak İnstagram’da 3 GB internet, WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşma ve Dergilik uygulamasında 1 GB hediye etmektedir. Pakete yıllık olarak sahip olmak için GNCSUPER3EKO yazarak 2200’a SMS göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell uygun fiyatlı faturalı paketler konusundaki ihtiyaçtan dolayı tercih edilebilecek seçenekler ifade edilmiştir. İfade edilen seçeneklerin tümü yıllık olarak abonelik imkânı tanımaktadır. Aylık olarak abone olmak mümkün değildir. Kampanyalarla ilgili yapılan bilgilendirmeye göre, aylık abonelikler yalnızca ilgili kampanyanın bitiminde gerçekleşebilmektedir.Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*