Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri, internete erişim konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar için son derece önemli bir konu olmaktadır. Yüksek paket fiyatları sebebiyle düşük boyutlarda internet kullanımı sağlayan kullanıcılar, internet kullanım boyutunu artırabilmek adına bu tarz yöntemlere başvurmaktadır.
Türk Telekom birçok operatör firmasının uyguladığı şekilde müşterilerini belirli zaman aralıklarında mutlu edebilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Düzenlenen kampanya ile kullanıcılar sevindirilirken, aynı zamanda operatör şirketinin uygulama ve hizmetlerinin de tanıtımı yapılmaktadır. Tanıtımı yapılan uygulama ve hizmetlerin kullanılması durumunda hediye internet paketleri tanımlanmaktadır. Görev niteliği taşıyan adımların uygulanması sonucunda kazanılan internet paketleri kullanıcıları memnun etmektedir. Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri de operatör şirketinin bu amaçla sunmuş olduğu yöntemlerdir. Uygulayan kullanıcılar hediyelerini en kısa süre içerisinde kullanabilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Çeşitli kampanyalar aracılığıyla kullanıcılara hediye edilen internet paketleri, temelde bakıldığında bir armağan niteliği taşımamaktadır. Gerçekleştirilen bir işlem sonucunda kazanılmaktadır. Operatör şirketi direkt olarak kullanıcılara hiçbir koşul sunmadan dağıtmamaktadır. Sunulan belirli koşulların gerçekleştirilmesi durumunda verilmektedir.
Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri de uygulanacak olan bazı adımlar sonrasında hediye internet tanımlamaktadır. Bu doğrultuda uygulanabilecek bazı yöntemler şunlardır:

Gel Dene Kampanyası ile Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma
Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri içerisinde farklı operatör kullanıcılarına da hitap eden tek yöntemdir. Farklı bir operatörü kullanan ve operatör değişimi düşüncesi bulunan kişileri kazanmaya yöneliktir. Farklı operatörden numarasını taşıyarak gelen kişilere özel 10 GB internet hediye edilmektedir. Üstelik numarasını taşıyan kişiye 3 ay deneme süresi tanımlanmaktadır. 3 aylık süre içerisinde operatör şirketinden memnun kalmayan kullanıcıların, herhangi bir cayma bedeli ödemeksizin farklı bir operatöre geçebilmesi sağlanmaktadır. Bu yöntemin kullanılabilmesi için kampanya dâhilinde olan faturalı tarifelerden bir tanesine numaranın taşınması yeterlidir. Taşıma işlemin ardından 30 gün içerisinde ise GEL DENE yazarak 5555’e SMS atılmalı veya Online İşlemler uygulaması üzerinden başvuru yapılmalıdır.

Prime’a Hoş Geldin Kampanyası ile Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma
Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri içerisinde yalnızca faturalı hat kullanıcılarının gerçekleştirebileceği bir yöntemdir. Prime tarifelere üyeliği olmayan bir faturalı hat sahibinin tarife değişikliği yaparak Prime tarifelerden birine geçmesi sonucunda kazanılmaktadır. Prime tarifesine ilk defa geçenlere ilk 3 ay geçerli olmak üzere 30 GB internet hediye edilmektedir. Tarife değişikliği yaparak Prime tarifelerden birine geçen kullanıcının yapması gereken, PRİME HEDİYE 30 GB yazarak 5555’e SMS atmaktır.

4.5G’ye Geçiş ile Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma
Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri arasında faturalı hat sahiplerine tanınmış ayrıcalıklı kampanyalardan biridir. 3G destekli SIM karta sahip olan kullanıcıların, SIM kart değişikliği yaparak internet kazanabildiği bir yöntemdir. Türk Telekom bayilerinden gerçekleştirilebilen değişik ile 4.5G uyumlu bir SIM kart alınması sonucunda 1 ay geçerli olmak üzere 30 GB hediye internet elde edilmektedir. SIM kart değişikliğinin ardından 4.5G 30 GB yazarak 5555’e SMS atılması, hediyenin kullanılmaya başlanması için yeterli olacaktır. Gelen bilgilendirme SMS’inden sonra hediyenizi kullanabilirsiniz.

Online Fatura Ödeme Talimatı ile Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma
Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri içerisinde yalnızca faturalı hat sahiplerinin uygulayabileceği yöntemlerden biridir. Fatura ödeme işlemini manuel olarak gerçekleştiren kullanıcılara hitap etmektedir. Faturaların bir online ödeme talimatı verilerek ödenmesinin sağlanması durumunda geçerli olmaktadır. Online İşlemler uygulaması veya Online İşlem Merkezi aracılığıyla gerçekleştirilen otomatik ödeme talimatı sonrasında 1 hafta süre ile kullanılabilecek 2 GB internet hediye edilmektedir. Otomatik ödeme talimatının verildiği günün ertesi günü tarafınıza gelecek olan bilgilendirme SMS’i sonrasında hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir SMS atarak başvuru yapmanız gerekmemektedir.

Hediye İnternet Gönder ile Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma
Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri içerisinde faturasız hat sahiplerinin uygulayabileceği yöntemlerden biridir. Bakıldığında tam anlamıyla ücretsiz olarak gerçekleşmemektedir. Hediye internet arayış içerisinde olan kullanıcılara yönelik bir yöntem değildir. Fakat yine de uygulanması halinde hediye internet kazanılması mümkündür. İnternet ihtiyacı olan bir kullanıcıya internet göndermeniz durumunda siz de internet kazanabilmektesiniz. Gönderilen internetin boyutu 1 GB ise kazanacağınız internet haftalık 1 GB şeklinde olmaktadır. Eğer gönderilen internetin boyutu 4 GB ise kazanacağınız internet aylık 1 GB şeklinde olmaktadır. Gönderilmek istenen 1 GB internetin ücreti 19 TL iken 4 GB internetin ücreti ise 39 TL’dir. Bu sebeple hediye kazanmak için hiçte mantıklı bir yöntem değildir.

Türk Telekom’un kullanıcıları için gerçekleştirdiği kampanyalardan önemli olanları belirtilmiştir. Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri açısından bakıldığında ağırlıklı olarak faturalı hat sahiplerine yönelik çalışmaların olduğu gözlemlenmiştir. Faturasız hat sahibi olan kullanıcılar için çok nadir olarak hediye internet içeren kampanyalar bulunmaktadır. Bu doğrultuda belirtilen yöntemler içerisinde ağırlıklı olarak faturalı hat sahiplerine yönelik kampanyalara yer verilmiştir.Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*