Hangi Banka Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veriyor ?

Hangi Banka Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veriyor ?

Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar sundukları kredi paketlerinde daha farklı bir hizmet göstererek tüketicileri cezp etmeye çalışmakta. Buna yönelik özellikle de dönemsel veya anlık olarak düzenledikleri özel kredi kampanyaları ile kendilerini belli ettirmektedirler. Son dönemlerde krediyi çektikten 2-3 ay sonra ödenmekte olan farklı kredi türlerinin ortaya çıkması ise tüketicilerin en çok tercih etmeye yönelik araştırmakta oldukları kredi türünü kapsıyor. Bizlerde bunu göz önünde bulundurarak sizler için ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar ile ilgili detaylı bilgiler hazırladık. Genellikle 3 ay ertelemeli olarak sunulan krediler üzerinden yola çıkarak en popüler bankalar hakkında bilgiler sunduk.

3 AY ERTELEMELİ KREDİ VEREN BANKALAR

  • Garanti Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi: Garanti Bankası tarafından genellikle bahar ve Yaz aylarına yönelik sunduğu fırsatta 75 bin TL’ye kadar kredi sağlamaktadır. Güncel faiz oranlarını ilgili bankanın resmi web sitesinden öğrenebilir 48 aya kadar vade seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
  • Halkbank: Türkiye’nin devlet destekli bankaları arasında yer alan Halkbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kapsamında tüketicilere güncel faiz oranlarıyla 120 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Banka tarafından sağlanan en üst limit kredi tutarı ise 10 bin TL olarak belirlenmiştir.
  • Vakıfbank: Ertelemeli kredi seçenekleri arasında bir diğer hizmet aksamında bulunan banka Vakıfbank’tır. İlgili banka 90 bin TL’ye kadar sunduğu kredi fırsatını güncel faiz oranlarıyla tüketiciye sunmaktadır. Tatil, gezi, sağlık veya eğitim gibi ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun faiz oranlarıyla kredinizi 48 aya kadar varan vade seçenekleriyle kullanabilirsiniz.
  • Ziraat Bankası: Genellikle çiftçiler üzerinde kampanyalı kredi ürünler sunan ilgili banka, ihtiyaç kredisi kapsamında sunduğu ertelemeli kredi fırsatı ile 50 bin TL’ye kadar maksimum kredi tutarı sunuyor. Güncel faiz oranlarıyla birlikte 48 aya kadar varan vade seçenekleri doğrultusunda kredinizi kullanabilirsiniz.
  • Diğer Bankalar: Tüketici kredisi olarak da bilinen ihtiyaç kredisine yönelik 3 ay ertelemeli kredili ürünlerin hizmeti ayrıca QNB Finansbank, TEB, ING Bank ve Akbank gibi diğer popüler bankalar tarafından da sağlanmaktadır. Bankaların resmi web sitelerine girerek güncel kredi kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.


Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*