Gelir Belgesiz kredi veren bankalar ?

Gelir Belgesiz kredi veren bankalar ?

Gelir Belgesiz kredi veren bankalar Türkiye’de en çok tercih edilen kredi türlerinden birisidir. Her bankadan gelir belgesiz kredi alamazsınız. Bunun için belirlenen bankalar vardır. Bu krediler genellikle banka şubelerinden yapılan kredi başvuruları değil daha çok mesaj yolu, internet yolu, telefon yoluyla yapılan kredi başvurularıdır. Sizde eğer bankaya gelir belgesi vermeyerek kredi almak istiyorsanız vereceğimiz bankalardan hemen oturduğunuz yerden başvurunuzu bırakabilirsiniz. Bu arada unutmamanız gereken bir diğer durum ise bu kredilerin sadece ihtiyaç kredilerinde verilmesidir. Konut kredisi veya taşıt kredisi alacaksanız bu kredilerin evraklarla ve gelir belgesi ile verildiğini bilmeniz gerekmektedir.

Gelir belgesiz kredi almak için ayrıca bankaların belirlediği kredi şartlarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişi öncelikle TC vatandaşı olması gerekir. 18 yaşından büyük olması durumunda ve kredi sicili oluşması durumunda bankalardan kredi kullanabilirler. Gelir belgesiz kredilerde diğer ihtiyaç kredilerinde verilen puanın daha fazla üzerinde kredi notunuzun olması lazım. Örnek verecek olursak 1100 puanı olan bir müşteri ihtiyaç kredisi alabilirken bu krediyi eğer belgesiz, kefilsiz almak istiyorsa kredi skorunun en fazla 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Bankalar sorgusuz sualsiz bu kredileri verdiklerinde kimliğinizle bankalardan veya hiç bankaya gitmeden internet bankacılığı üzerinden kredileri alabiliyorsunuz. Şimdi sizlere hangi bankalardan hemen kredi alabileceğiniz hakkında bilgiler verelim

Akbank Belgesiz Kredi Başvurusu

Akbank üzerinden gelir belgesi vermeden kredi başvurusu yaptığınız zaman hemen banka hesabınıza onaylanan krediyi atabilirsiniz. Bunun için bankanın belirlediği politikalara özel müşteri olmalı ve bu bankadan hesabınız üzerinden bir Akbank internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden verilen gelir belgesiz kredi 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak verilmektedir.

Bu krediyi kullanmak için internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra Akbank direkt kredi bölümüne girerek hemen ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz. Akbank direkt kredisi saniyeler içinde onaylanacak ve sizin hemen hesabınıza aktarılacaktır. Eğer kredi başvurunuz onaylanmadıysa bu uygulamadan kredi skorunuzu sorgulayabilirsiniz. Olumsuz yanıt alanlar genellikle kredi skoru düşük olan vatandaşlardır.

Vakıfbank Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Vakıfbank üzerinden gelir belgesiz kredi alacaksanız bu bankadan emekli maaşı yada çalışma maaşı almanız gerekmektedir. Vakıfbank üzerinden verilen bu kredilerde banka sicilinizin düşük olması pek fark etmez. Sadece icralık bir durumunuzun olmaması yeterlidir. Ayrıca tüm krediler online olarak verilmemektedir. İnternet bankacılığı üzerinden bankanın sizin için belirlediği limitlerde kredi alabilirsiniz. Ama banka şubesine giderseniz kimliğinizle 125.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almanız mümkündür. İnternet üzerinden kredi almak içinde internet bankacılığı şifrenizi oluşturmanız gerekiyor. İnternet şifresi ile giriş yapıldıktan sonra belgesiz kredi alabilirsiniz.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank ortaklığında kurulan Enpara gelir belgesiz olarak hizmet veren bu bankadan kredi almak istiyorsanız öncelikle resmi internet sitesine gidip başvuru yapmanız gerekiyor. Ülkemizdeki ilk şubesiz bankacılık sistemi olan Enpara bankası üzerinden 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini gelir belgesiz olarak alabilirsiniz. Üstelik eğer daha önce hesabınız yoksa adresinize banka personeli gelecek ve kredinizi kullandıracaktır. Kredi kullanmak için bankaya gitmenize gerek yoktur. Kredi aldıktan sonra ödemelerinizi de QNB Finansbank şubelerine yapabilirsiniz.

Belgesiz Kredi Veren Diğer Bankalar

Verdiğimiz 3 banka haricinde diğer bankalar şunlardır. Bu bankalardan da mesaj ile veya internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yaparak kredilerinizi alabilirsiniz.

  • QNB Finansbank: 50.000 TL’ye kadar SMS, internet bankacılığı ve mobil bankacılık kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi bankadan sadece kimlikle veya internet hesabınız varsa bankaya gitmeden alabilirsiniz.
  • Denizbank: 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi başvurusunu web sitesinden veya SMS atarak anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan krediyi sigortanız olmasa bile banka şubesinden kullanmanız mümkün.
  • Odeabank: 30.000 TL’ye kadar SMS kredi kullanabilirsiniz. Banka onay verdiğinde krediniz gelir belgesiz olarak kullandırılacaktır.
  • İş Bankası: İş bankası üzerinden belgesiz kredi sadece banka müşterilerine İŞCEP uygulaması üzerinden verilmektedir. 40.000 TL’ye kadar anında kredi almak için iş cep uygulamasına giriş yapıp kredi başvurunuzu yapmanız ve onaylanması durumunda da hemen hesabınıza atmanız gerekmektedir.
  • Yapı Kredi Bankası: Bu bankadan da gelir belgesiz kredi sadece internet bankacılığı üzerinden verilmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler hemen kredilerini 75.000 TL’ye kadar online olarak bankaya gitmeden belgesiz ve kefilsiz kullanabilirler.

Sizlere bu yazımızda gelir belgesiz krediler hakkında bilgi verdik. Sizde bu bankalardan kredi başvurusu yaparak aynı gün nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kredilerin faiz oranlarıda sizin kredi skorunuza göre değişiklik gösterecektir.Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*