Faturalı Hatlara Kredi İmkanı Varmı ? Hat ile Kredi Mümkün Mü?

Faturalı Hatlara Kredi İmkanı Varmı ? Hat ile Kredi Mümkün Mü?

Sıklıkla internet ve benzeri kaynaklarda faturalı hatlara kredi imkanı gibi birçok farklı slogana yönelik kredilerin verildiği belirtiliyor. Hatta bu durum öyle bir suiistimal edilmiş bir durumda ki, aynı gün içerisinde sadece faturalı hattınızın olmasıyla birlikte size 10 bin TL’ye kadar kredi verildiği belirtiliyor. Öncelikle bu tür bilgilerin tamamen aldatmacaya yönelik olduğunu ve hiçbir şekilde faturalı hatlara yönelik nakit kredi verilmediğini belirtmeden geçmeyelim. Sitemiz genelinde de benzer bir konuya değinerek faturalı hatlardan nasıl kredi alınır ile ilgili bilgiler aktardık ve devam ediyoruz okumaya devam edin lütfen.

Faturalı Hat Üzerine Kredi Çekmek Mümkün Mü?

Maalesef faturalı hatlara sahip kişiler kredi çekerek nakit para sahibi olamamaktadırlar. Bu hizmet aksamına değinecek olursak; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi dev GSM operatörlerinin hazırladıkları ve müşterilerine sunduğu taksitli akıllı telefon kredisi olduğunu belirtelim. Yani, düzenli fatura ödeyen bireyseniz bu kapsamda bağlı olduğunuz GSM operatörü tarafından size sunulan akıllı telefonları taksitli bir şekilde satın alabilirsiniz. İlgili GSM mağazalarında bulunan en pahalı akıllı telefonu alarak bunu kutusunu açmadan farklı bir bayi adresine giderek komisyon kesintisi ile nakde çevirebilirsiniz. Örneğin satın aldığınız son model 8 bin TL değerindeki bir akıllı telefonu kutusunu açmadan götürerek belirli bir tutar indirim(komisyon) karşılığında ortalama 7200 TL’ye kadar satıp nakit paraya alabilirsiniz.

Faturalı Hatlara Kredi için Hangi Şartlar Aranıyor?

Hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere faturalı hatlarınız üzerinden GSM operatörleri tarafından belirlenmiş olan akıllı cihazlardan herhangi birini alarak satabilirsiniz. Fakat bunun için aşağıda maddeler halinde sıraladığımız tüm şartları sağlamanız gerekliliğini de belirtmeden geçmeyelim.
Faturalı hattın düzenli olarak en az 6 aylık bir geçmişi olması,
Faturalarınızın aksatılmadan düzenli olarak ödemeler dahilinde olması,
Daha evvelinden herhangi bir cihaz kampanyası dahilinde cezalı durumda olunmaması gerekmektedir.
Not: Her faturalı hat sahibine cihaz kampanyası geçerli olmayabilir. İstenilen cihaza sahip olunabilmesi için belirli prosedürler gereğince paket yükseltme işleminden sonra akıllı cihaz kampanyasından faydalanabilirsiniz.Bunlarda ilginizi çekebilirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

*

*