Fenomen Ece Ronay'dan Dilan Polat itirafı! Bana 1,5 milyon liraya...

2. Sayfa programına konuk olan Ece Ronay, özel hayatı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Güzellik merkezi ile ilgili, "Dilan Poat'a özenerek güzellik merkezi açtım" dedi.

Fenomen Ece Ronay'dan Dilan Polat itirafı! Bana 1,5 milyon liraya...

 

Ece Ronay, 2. Sayfa programına katılarak özel hayatı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Özellikle güzellik merkezi konusunda Dilan Poat'a özenerek böyle bir işe giriştiğini belirtti. Ronay, güzellik merkezi işine olan ilgisini ve bu alandaki girişimini Detaylı bir şekilde paylaştı. İşte detaylar...

Ece Ronay, 2. Sayfa

ECE RONAY 2. SAYFA PROGRAMINA KATILARAK ÖZEL HAYATI HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Konuk olduğu programda Ece Ronay, güzellik merkezi hakkında yapılan sorulara şu şekilde cevap verdi: "Dilan Poat'a özenerek güzellik merkezi açtım. Ancak, devasa paralar kazanmıyorum. Şirketi açalı bir sene oldu ve hala kuruluş borçlarımı ödüyorum. Evim ve arabam vardı, fakat bu işe yatırım yapabilmek için onları satarak kredi çektim. Borçlarımı ödemek adına çalışıyorum. Bir sene önce evim 3.5 milyon TL değerindeydi, arabam ise 1.5 milyon TL değerindeydi. O dönemde bankadan 1 milyon TL kredi çekerek toplamda 6 milyon TL'lik bir yatırım gerçekleştirdim." İşte diğer ayrıntılar...

Ece Ronay, 2. Sayfa

Ece Ronay'ın bu açıklamaları, güzellik merkezi işine olan ilgisini ve bu alanda yaptığı maddi fedakarlıkları ortaya koymaktadır. Ayrıca, işletmenin kuruluş sürecinde yaşadığı finansal zorluklara da vurgu yaparak, girişimcilik serüvenindeki zorlukları ve kararlılığını paylaşmıştır. Ronay'ın güzellik merkezi açma kararının ardındaki motivasyon ve bu süreçteki maddi çabalar, izleyicilerle detaylı bir şekilde paylaşılmıştır.

Ece Ronay, katıldığı bir programda Müge Dağıstanlı'nın "Aylık ne kadar kazanıyorsun?" sorusuna açık ve samimi bir şekilde yanıt verdi. Ronay, yaz aylarında zarar ettiğini ancak şu dönemde para kazandıklarını belirtti. Yüksek kira maliyetleri ve ciddi giderler nedeniyle aylık 100-200 TL'nin kendisi için sevindirici olduğunu söyledi. Ayrıca, arabası olmadığını da ekledi.

Dilan Polat'a olan hayranlığından bahseden Ronay, Polat'ın hayatının kendisine rol model olduğunu ifade etti. Bu etkiyle güzellik merkezi işine giriştiğini ve cihazlarını Dilan Polat'tan aldığını belirtti. Ancak daha sonra başka bir firmaya geçtiğini ve cihazları indirimli aldığını söyledi. Ronay, Dilan Polat'ın isim hakkı için düşündüğü anlaşma konusunda ise, fenomenin 15 milyon TL talep etmesi üzerine vazgeçtiğini açıkladı.

Ece Ronay'ın bu açıklamaları, finansal zorlukları ve girişimcilik serüvenini içeren gerçekçi bir perspektifle izleyicilere aktardığı bir anı olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda, Dilan Polat ile yaşanan isim hakkı anlaşma sürecindeki detayları da paylaşarak, izleyicilere bir iş dünyası deneyimi sunmuştur.