Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

En az lise mezunu, korkusuz kişiler aranıyor! İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak

İSFALT'ta şu anda personel alımı yapılıyor. Bu yazımızda tüm başvuru, süreç ve iş ilanı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yayın Tarihi: 21.06.2024 10:28
Güncelleme Tarihi: 21.06.2024 10:28

En az lise mezunu, korkusuz kişiler aranıyor! İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir iştiraki olarak bilinen İstanbul Asfalt Fabrikaları Sanayi ve Ticaret Şirketi, İstanbul'un önde gelen asfalt üreticilerinden bir tanesidir. İSFALT, Selimiye Mahallesi, Atölyeler Sokak No. 8/1 Üsküdar, İstanbul/İstanbul'daki fabrikasına yeni işçi alımını duyurdu. Daha fazla bilgi için bu makaleye bakın.

Gerekli Nitelikler

En az lise diplomasına sahip olmalıdır. Kapalı alanlardan veya yükseklikten korkulmamalıdır. Kapalı alanlarda ve yüksekte çalışma eğitimini tamamlamış veya tamamlayabilecek durumda olmalıdır. Sabıka kaydı ile adli sicil arşiv kaydının olmaması gerekmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı

Başvuru prosedürü ve iletişim bilgileri: Başvurular İBB kariyer sitesi üzerinden yapılacak. İhale ve başvuru süreciyle ilgili daha fazla bilgi için lütfen İBB resmi web sitesini ziyaret edin. İlan metninde iletişim kurulacak kişi, telefon numarası gibi bilgilere yer verilmemektedir. Son başvuru tarihinin ise 25 Haziran 2024 şeklinde açıklandığı görülmüştür.

İstanbul Asfalt Fabrikaları A.Ş.: Şirket, yüksek kaliteli asfalt üretimi ve yol inşaatı hizmetleriyle tanınmaktadır. Şirket, bu iş ilanıyla mevcut iş gücünü genişletmek ve yeni projeler için nitelikli personel istihdam etmek istiyor.