En az ilkokul mezunu olmak yeter! Belediyeye bu kadrolar için personel alımı yapılacak: İşte aranan şartlar

Tam zamanlı göreve atanmak üzere en az okuryazar veya ilkokul mezunu 55 kişi alınacaktır. Belediye, 55 kişilik işçi alım başvurularını kabul etmeye başlamıştır. Başvuru sürecine dair detaylar aşağıda yer almaktadır.

En az ilkokul mezunu olmak yeter! Belediyeye bu kadrolar için personel alımı yapılacak: İşte aranan şartlar

Belediye bünyesinde belirli bir süreliğine istihdam edilmek üzere 3 Cankurtaran, 6 Çöp Kamyon Şoförü ve 46 Beden İşçisi alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular 13 Kasım Pazartesi günü başlamıştır.

Belediye 55 İşçi Alımı Başvuruları

İlgilenen adaylar, iş başvurusunda bulunmak için başvuru kılavuzundaki yönergeleri takip ederek belirtilen tarihlerde gerekli belgelerle birlikte başvurularını ilgili adrese şahsen gerçekleştirebilirler.

Belediye İşçi Alımı Son Başvuru Tarihi

İlçe Belediyesi tarafından geçici süreli istihdam edilecek 55 işçi için başvurular, 13 Kasım tarihinden itibaren 15 Kasım 2023 tarihine kadar şahsen yapılabilecektir.

işçi alımı

55 İşçi Alımı İçin Gerekli Belgeler

Başvuru yapacak adayların, Kimlik fotokopisi, Yerleşim Yeri Belgesi, Sabıka kaydı, 1 Adet Resim, Okuryazar Belgesi veya Diploma fotokopisi ile birlikte Şoför alımı için Ehliyet SRC ve Psikoteknik belgesini hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Dalaman Belediyesi 55 İşçi Alımı Koşulları

Cankurtaran alımı için en az İlkokul mezunu olmak, Gümüş Bröve sahibi olmak ve sağlık sorunu bulunmamak gibi şartlar aranmaktadır. Çöp Kamyon Şoförü alımı için İlkokul mezunu olmak, Eski E sınıfı ehliyet veya Yeni C sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak, SRC 4 belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesi ve sağlık sorunu olmamak şartları aranmaktadır. Beden İşçisi alımı için ise Okuryazar olmak, vardiya usulü çalışmaya uygun olmak, sağlık sorunu bulunmamak ve belirtilen görevleri yerine getirebilecek niteliklere sahip olmak gerekmektedir.

Dalaman Belediyesi 55 İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak: Haber Kaynağı