Dilan Polat'a bir şok daha! Telefon kayıtları ifşa oldu: Başları bir kez daha dertte

Türkiye'nin gündeminde yer alan Dilan Polat tutuklanması sonrası şaşırtan bir haber daha geldi. Banu Parlak güzellik merkezine düzenlenen silahlı saldırıyı azmettirdikleri nedeniyle mahkemeye sevk edildiği öğrenilerek tekrar bir tutuklama kararı geldi.

Dilan Polat'a bir şok daha! Telefon kayıtları ifşa oldu: Başları bir kez daha dertte

Dilan Polat-Engin Polat çifti ve Sezgin Polat hakkında, şarkıcı Banu Parlak’ın güzellik merkezinin kurşunlanmasına dair başlatılan soruşturma yürütülen soruşturma içerisinde ikilinin tutuklu yargılanması yönünde karar çıktı. Bununla beraber Polat çiftinde bir red daha geldi.

12 şüphelinin arasında Dilan Polat ve Engin Polat çifti de yer alırken 5 Kasım günü tutuklandı. Avukat Sevinç Horoz, 10 Kasım tarihinde sulh ceza hakimliğine başvuruda bulunarak çiftin tutukluluğuna itirazda bulundu. İtirazın reddiyle beraber dosya tekrarlanırken Anadolu 44. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderilerek itiraz sonucunda reddedildiği bilgisi geldi.

banu parlak engin dilan

AİLEYE 2. DARBE

Polatların telefon kayıtları çıkartılırken para transferleri gündeme gelirken arkalarında bıraktıkları izler meydana çıktı. Banu Parlak'ın iş yerine yapılan saldırıdaki aracıya izler götürürken Dilan, Engin ve Sezgin Polat'ın silahlı saldırıya azmettirdiği suçundan tutuklu yargılanarak dosyanın şifreleri yayınlandı.