Cebinde bu karttan olana 4 ay boyunca 500 TL ödeme! Başvuru için son 16 gün!

Akbank, ekonomik zorluk içinde olan vatandaşları hedefleyen yeni bir kampanya duyurusu yaparak dikkatleri üzerine çekti. Banka, apartman sakinlerine özel düzenlediği kampanya ile, 2.000 Türk Lirasına kadar para iadesi imkanı sunuyor. İşte detaylar...

Cebinde bu karttan olana 4 ay boyunca 500 TL ödeme! Başvuru için son 16 gün!

Akbank, yeni kampanyası ile müşterilerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Bankanın yaptığı açıklamaya göre, "1023APSIYON" davet koduyla 4 Eylül - 30 Kasım tarihleri arasında mobil uygulamadan ilk defa Akbank müşterisi olanlar, dört ay süresince Apsiyon üzerinden Akbank kredi kartları ile yapacakları aylık apartman ve site aidat ödemelerinin %50'sini geri alacak. İade tutarı aylık en fazla 500 Türk Lirası olmak üzere toplamda 2 bin  Türk Lirasına kadar çıkabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak için "1023APSIYON" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbank müşterisi olanların kampanya tarihleri arasında Apsiyon aracılığıyla Akbank kredi kartları ile aidat ödemeleri yapmaları gerekiyor. İade hakkından yararlanacak müşteriler, Akbanklı oldukları ay ve takip eden üç ay içerisinde kampanyaya dahil olabilirler.

Aidat ödemelerini Akbank kredi kartlarıyla yapacak katılımcılara, ödenen tutarın yarısı, aylık en fazla 500 Türk Lirası olmak üzere geri ödenecek. Kampanyaya katılan müşteriler, Akbanklı oldukları ay dahil olmak üzere toplamda dört ay boyunca maksimum 2 bin Türk Lirasına varan iade kazanma fırsatını elde edecekler. Bu şekilde, Apsiyon üzerinden yapılan aidat ödemeleri %50 oranında iade edilecek, aylık iade tutarı ise en fazla 500 Türk Lirası olacak.