Çalışan ya da emekli fark etmiyor! Kimliğiyle başvurana 45.000 TL'ye kadar nakit para sağlanacak

Bu yıl bankalar coştu kampanya yapmaya doymuyorlar. Yeni bir kampanya Vakıfbank’tan geldi. Kampanya dan faydalanmak için Vakıfbank bu şartları taşımak olmak yeterli oluyor. İşte haberin detayları…

Çalışan ya da emekli fark etmiyor! Kimliğiyle başvurana 45.000 TL'ye kadar nakit para sağlanacak

Türkiye'nin en yüksek müşteri potansiyeline sahip kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, müşteri potansiyelini artırmak için her gün kampanyalar yürütmektedir. Bu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Detaylar haberimizde...banka

NAKİT İHTİYACI OLAN VATANDAŞLAR İÇİN MÜJDELİ HABER GELDİ! VAKIFBANK’TAN 45.000 TL’YE KADAR NAKİT KREDİ

Bankalar, kredi verme sürecini ekonomik açıdan zor durumdaki kesimler için daha erişilebilir hale getirmek için adımlar atmaya başladı. En fazla nakit kredi kampanyası düzenleyen bankaların başında gelen Vakıf Bank yeniden 45.000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyası başlatıyor.

BANKA, 45.000 TL’YE KADAR NAKİT KREDİ KAMPANYASI BAŞLATTI. KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN KEFİL VE GELİR BELGESİ GEREKMİYOR.

Vakıfbank 45.000 TL'ye kadar 36 aya varan vade ile nakit kredi kampanyası.

Kampanyadan faydalanabilmek için 18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler Vakıfbank'ın resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kayıt yaptırabilirler. Başvurular 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Vakıfbank 45.000 TL'ye kadar nakdi kredi kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:

Vakıfbank'ın resmi internet sitesine veya mobil uygulamasına giriş yapın.

“Nakit Kredi” sekmesine tıklayın.

“45.000 TL'ye kadar Nakit Kredi” kampanyasını seçin.

İstenilen bilgileri doldurarak talebinizi tamamlayın.

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

Kampanyadan faydalanabilmek için 18 yaşını doldurmuş, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için kredi notunuzun 1200 ve üzeri olması gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için kredi talebinizin onaylanması gerekmektedir.

Vakıfbank'ın 45.000 TL'ye varan nakdi kredi kampanyası, para ihtiyacı olan vatandaşlara önemli bir fırsat sunuyor. Kampanyadan yararlanarak ihtiyacınız olan maddi desteği hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Vakıfbank'ın resmi internet sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.