BİM'de süt ürünleri indirimi başladı! Yoğurttan süte, kaşar peynirinden tereyağına kaçmaz fiyatlar!

BİM yeni kataloğunu yayımladı! Pek çok ürün uygun fiyata bulunmakta! Detaylar haberimizde.

BİM'de süt ürünleri indirimi başladı! Yoğurttan süte, kaşar peynirinden tereyağına kaçmaz fiyatlar!

BİM Market, 14-20 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında müşterilerin beğenisine sunulacak yeni ve güncel ürünlerin kataloğunu yayımladı. Tüm detaylara haberimizi okuyarak ulaşabilirsiniz.

BİM 14-20 KASIM ÜRÜNLERİ

Her hafta düzenli biçimde yenilenen güncel BİM kataloğu, harika fırsatlar sunarak merakla beklenen bir sürüm haline geliyor. Bu haftanın en yeni ürünleri arasında ev mobilyaları, mutfak aletleri, elektronik ürünler, yiyecek ve içecek ürünleri ve daha fazlasını içeren çeşitli kategorilerdeki ürünler bulunuyor. Mevcut ürünler, indirimli fiyatları nedeniyle özellikle ilgi görüyor ve tüketicilere daha ucuz alışveriş seçeneği sunuyor. Ev tekstili kategorisi yatak örtüsü, nevresim ve battaniye, Mutfak eşyaları kategorisinde tencere setleri, mutfak eşyaları ve mutfak aletleri çeşitleri bulunuyor. Elektronik ekipmanlar arasında televizyon, ses sistemi ve cep telefonu gibi ürünler yer almaktadır. 

BİM 14-20 Kasım Ürünleri

14.11.2023'te yayınlanan 14 Kasım 2023 kataloğunda birçok ürün yer alıyor. Tereyağı, tost, sandviç peyniri, çeşitli yoğurtlar ve ayran gibi İçim markalı ürünler uyguna satılmakta. Kataloğun en etkileyici ürünlerinden biri de İçim tereyağı. 750 gram olarak satılan bu tereyağı, 195 lira fiyatıyla gözleri üzerine çekiyor. İçim markalı bir kilo tost peyniri 175 lira, 5 kg yarım yağlı yoğurt 119, yüzde 3 yağlı yoğurt ise 85 liraya satışa sunulmuştur. Bir litrelik İçim ayran ise 21,50 liraya raflarda bulunuyor. Yüzde 0,5 yağlı süt bir litre fiyatı 18,90, yüzde 18 200 ml yağlı krema ise 21,50 liradan satışta.