Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ayda 32 bin TL maaş almak isteyen başvuruyor! İŞKUR beklenen personel alımını duyurdu

Kurulduğu günden bu yanan milyonlarca işsiz insan istihdam sağlayan İŞKUR’dan yeni bir istihdam projesi haberi daha geldi. İşkur üzerinden birçok kurum ve kuruluş ihtiyacı olan eleman alımını gerçekleştirmek için ilan yayınlıyorlar. İŞKUR yeni bir istihdam projesi ile binler işsiz vatandaşın yüzünü güldürecek. İşte detaylar…

Yayın Tarihi: 22.06.2024 10:18
Güncelleme Tarihi: 22.06.2024 10:18

Ayda 32 bin TL maaş almak isteyen başvuruyor! İŞKUR beklenen personel alımını duyurdu

Milyonları aşkın işsiz vatandaş iş aramak için akşama kadar kapı kapı dolaşıyor. Ekonomik sıkıntıların üzerine bir de geçim sıkıntısı varken iş arayanların yüzünü güldürecek iş müjdesi geldi. Detaylar haberimizde…

dizi

32 BİN LİRA MAAŞ İLE PERSONEL ALIMI YAPIYOR! İŞKUR AÇIKLADI

İŞKUR, Türkiye'de KPSS'ye ihtiyaç duymadan 2 bin 550 güvenlik görevlisi alımı için başvuruların açıldığını duyurdu.

Son dakika açıklamasına göre İŞKUR, KPSS üyeliğine gerek kalmadan Türkiye'ye toplam 2550 Güvenlik görevlisi alımı yapmayı planlıyor.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılabileceği belirtiliyor

İŞKUR, Türkiye genelinde KPSS şartı olmadan 2550 Güvenlik görevlisi alımı için başvuru almaya başladı. İşe alım hem silahlı hem de silahsız personel dahil olmak üzere çeşitli kadrolara göre uyarlanmıştır. İş arayanlar için önemli bir fırsat olan bu iş ilanları, özellikle güvenlik görevlisi çalışmanın gerekliliklerini yerine getirebilecek adaylara yöneliktir.

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonuna 302 kişi, Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonuna 1154 kişi, Özel Güvenlik ve Koruma Profesyonel Personeli pozisyonuna 45 kişi, Genel Güvenlik Görevlisi pozisyonuna ise 1049 Kişi alımı yapılacak.

Başvuru yapacak adaylardan beklenen genel şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İŞKUR'a kayıtlı veya kayıtlı olmak, güvenlik görevlisi olarak çalışmasına engel olacak sağlık durumunun bulunmaması, erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış veya ertelemiş olmak yer alıyor. Hizmet verebilme, sürekli çalışabilme, güvenlik görevlisi mesleğinin gereklerini yerine getirebilme. Gereksinimler, işi yapabilecek niteliklere sahip olmayı ve pozisyonun gerektirdiği gerekli güvenlik kimlik kartına sahip olmayı içerir.

dizi