Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Asgari ücretlilere bayram öncesi 7500 TL ikramiye kıyağı! Müjdeli haber az önce geldi

Temmuz ayında maaşlarına zam bekleyen asgari ücretli çalışanlar için hükümetten gelen açıklamalar, 1 Temmuz’da bir artış olmayacağını işaret ediyor. Yine de, çalışanların umutları devam ederken, onları sevindirecek bir haber yayınlandı: Asgari ücretlilere 7500 TL tutarında bir bayram ikramiyesi verileceği onaylandı. Bayram arefesinde, asgari ücretliler için bu sürpriz ikramiye haberi Akbank tarafından duyuruldu.

Yayın Tarihi: 13.06.2024 12:06
Güncelleme Tarihi: 13.06.2024 12:06

Asgari ücretlilere bayram öncesi 7500 TL ikramiye kıyağı! Müjdeli haber az önce geldi

Türkiye genelindeki yaklaşık 8 milyon asgari ücretli, Temmuz ayında olası bir maaş artışı haberini dört gözle beklerken, Akbank’ın başlattığı yeni kampanya kapsamında asgari ücretlilere 7500 TL promosyon ödemesi yapılacağı müjdesi geldi. Peki, bu bayram ikramiyesi asgari ücretlilere ne zaman verilecek? İşte herkesin merakla beklediği konunun ayrıntıları...

AKBANK

AKBANK’TAN ASGARİ ÜCRETLİLERE 7500 TL BAYRAM İKRAMİYESİ

Emekliler ve kamu çalışanları için sunduğu promosyonlarla dikkat çeken Akbank, bu kez asgari ücretlilere yönelik yeni bir kampanya başlatıyor. Akbank'tan maaş almaya başlayan asgari ücretlilere, banka tarafından 7500 TL'lik promosyon desteği sağlanıyor. 

Akbank’ın bu yeni kampanyası, bayram öncesi çalışanların yüzünü güldürecek. Kampanyaya göre, her ay belirli bir miktarı Akbank hesabına yatıran asgari ücretliler, 7500 TL chip para hediyesi kazanacak.

EMEKLİ HAKKINDA

AKBANK’IN YENİ PROMOSYON KAMPANYASINA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Emekli kamu çalışanları ve asgari ücretliler için ardı ardına kampanyalar düzenleyen Akbank, yeni kampanyasını duyurdu. Bu kampanyaya katılmak isteyenler, mobil uygulama üzerinden "yeni müşteri olmak istiyorum" seçeneğini tıklayarak Akbank müşterisi olabilirler. 

Ardından, vadesiz hesaplarına her ay belirli bir tutarda para yatırabilirler. Akbank’ın yeni ikramiyesi chip para hediyesi olarak verilecek. Asgari ücretli, emekli veya memur fark etmeksizin herkes bu kampanyaya dahil olabilecek.

EMEKLİ MAAŞ

AKBANK KREDİ KARTI KAMPANYASI: ÖZEL FIRSATLAR VE PROMOSYONLAR

Akbank’ın avantajlı kampanyasından yararlanabilmek için bir kredi kartına sahip olmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Akbank hesabınızı aktif ettikten sonra yapacağınız kredi kartı başvurusu ile bayram dönemine özel chip para kazanabilirsiniz.

Akbank, geniş bir müşteri yelpazesine hitap ederek, asgari ücretlilerin yanı sıra emeklilere de cazip promosyonlar sunuyor. Emekli müşterilere 15.000 TL net promosyon ödemesinin yanı sıra, 2500 TL chip para da armağan edilmekte. Üstelik, Akbank müşterisi olan asgari ücretliler, emekliler ve memurlar için bayram öncesinde 25.000 TL’ye kadar faizsiz kredi desteği sağlanıyor.

Bu kampanyalardan faydalanmak için Akbank’ın resmi web sitesini ziyaret edebilir, başvuru süreci ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.