Araç sahiplerine oh çektiren indirim! 1 lira 64 kuruş birden indirim geldi: Güncel akaryakıt fiyatları

Yakıt Fiyatlarında Büyük Sürpriz: Motorine 1 Lira 64 Kuruşluk İndirim Gün Yüzüne Çıktı, İndirim Hemen Başlıyor!

Araç sahiplerine oh çektiren indirim! 1 lira 64 kuruş birden indirim geldi: Güncel akaryakıt fiyatları

Yakıt Fiyatlarında Sevindiren Gelişme: Motorine Büyük İndirim!

Yakıt fiyatlarındaki sevindirici gelişmeler devam ediyor: Motorin kullanıcılarına müjde! Bugünden itibaren litre başına 1 lira 64 kuruşluk devasa bir indirimle karşı karşıyayız. Bu etkileyici fiyat düşüşü, Brent petrolün varil fiyatındaki azalışın pompalara olumlu yansımasıyla gerçekleşti, sürücülere nefes aldıracak bir fiyat düşüşü yaşandı. Bu indirim, yakıt fiyatlarında meydana gelen son değişikliklerin bir parçası olarak dikkat çekiyor.

Motorin kullanıcıları için bu sevindirici fiyat düşüşü, bugünden itibaren geçerli olacak şekilde litre başına 1 lira 64 kuruş olarak uygulanacak. Ancak, benzin ve LPG fiyatlarında herhangi bir değişiklik beklenmiyor.

sd

Bu güncelleme, daha önce 31 Ekim'de motorin fiyatlarına uygulanan 1 lira 57 kuruş indirimin ardından gelmekte olup, benzin fiyatları da 1 Kasım'da 67 kuruş indirimle düşmüştü. Motorin kullanıcıları, bu olumlu trendin devam etmesiyle birlikte yakıt masraflarında önemli bir ferahlama yaşayacak gibi görünüyor. Yolculuklar artık daha ekonomik olacak!