Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Altın fiyatlarında kıyamet kopacak! O tarihten önce altınını bozduran bin pişman olacak

 Altın fiyatlarında alım fırsatını yatırımcıların kaçırmaması gerektiğini hatırlatan ekonomist Selçuk Geçer, altının yükseleceği seviyeyi açıkladı.

Yayın Tarihi: 12.11.2023 09:19
Güncelleme Tarihi: 12.11.2023 09:19

Altın fiyatlarında kıyamet kopacak! O tarihten önce altınını bozduran bin pişman olacak

ALTIN YATIRIMCILARI DİKKAT ! ALTIN O TARİHTEN SONRA YÜKSELECEK…

 Altın fiyatları bir aşağı b,r yukarı yönlü hareket ederken bu hafta bir alım fırsatı oluştuğun vurgu yapan Altın yorumcusu ve ekonomist Selçuk Geçer altın fiyatlarının geleceği seviyeyi açıkladı. Altın yatırımcısının sözlerini merakla takip ettiği Selçuk Geçer bu açıklaması ile yine gündemin önemli açıklamasını yaptı.

altın

Piyasalar hakkında yaptığı yorumlarla bir çok kişinin takibinde olan Ekonomist Selçuk Geçer altının bu hafta yükselişe geçeceğini de belirtti. Altın yatırımcıları ise Geçer’in bu sözleri üzerine altın fiyatlarını yakın markaja aldı.

ALTINDA YÜKSELİŞ YAKLAŞIYOR

Selçuk Geçer altın piyasası hakkında yaptığı yorumlarla sık sık takip ediliyor. Altının yakın zamanda yükseleceğinin sinyallerini veren Geçer altın yatırımcısının 2025 yılına kadar altınları satmaması gerektiğini de belirtti. Ekonominin pamuk ipliği gibi olduğuna vurgu yapan Geçer altında tarihi bir yükselişin geleceğini de belirtti.

 Geçer piyasalardaki dengesizliğin devam edebileceğini ve yeni bir faiz artırımına gidilebileceğinin de sinyallerini verdi. Geçer, ‘Artık altının önünü kapatamazlar bu yüzden iyice bir sakinleşip, uzun vadeli yükselişin hangi noktada başlayacağına emin olacağız. Altın fiyatları yükselecek ve 2024 yılı için ons tarafında 2400-2500 dolarlık beklentimde ısrarcı olmaya devam ediyorum.'' Dedi.

ALTIN YATIRIMCISI SEVİNECEK

Dünyadaki kriz riskinin etkisinin hissedildiğine vurgu yapan Geçer Dünyanın büyük bir kriz eşiğinde olduğunu belirterek altının da bu nedenle yükseleceğinin sinyallerini verdi.