Akbank kaçırılmaz kampanyayı duyurdu! Bunu yapanlar 5.800 TL geri ödemesiz para kazanacak

Akbank müşterileri bu ay paraya para demeyecek! İşte 5800 TL kazanmak için yapmanız gerekenler...

Akbank kaçırılmaz kampanyayı duyurdu! Bunu yapanlar 5.800 TL geri ödemesiz para kazanacak

Akbank, Kasım ayında Axess ve Wings kredi kartı sahiplerine yönelik sunulan kampanyalarla müşterilerine büyük kazanç imkanı sağlıyor. Bankanın açıkladığı bilgilere göre, Axess kartı kullananlar 30 Kasım'a kadar internet alışverişlerinde ve giyim/elektronik sektörlerinde yapacakları her 1500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL chip para kazanabilecek. Toplamda 300 TL'ye varan chip paranın elde edilebileceği kampanya "Sarı Cuma" kampanyası kapsamında sunuluyor.

Wings kartı saı saı sahipleri için ise Kasım ayı boyunca devam edecek artarak devam eden Mil Puan kampanyasıyla büyük avantajlar sunuluyor. Her 3 bin TL ve üzeri alışverişlerde 5 bin ile 25 bin arasında değişen Mil Puan kazanılabilecek. Toplamda 75 bin Mil Puan biriktirebilecek kart kullanıcıları, bu puana karşılık 750 TL değerinde uçak bileti alabilecek.

akbank

Akbank ayrıca ilk kez Axess ve Wings sahibi olan müşterilerine de özel kampanyalar sunuyor. 15 Aralık'a kadar market ve akaryakıt alışverişlerinde 2 bin 500 TL'lik harcamada 250 TL'ye varan indirim, Wings'te ise 25 bin TL harcamada 150 bin Mil Puan fırsatı sağlanıyor.

Detaylı bilgi için Akbank'ın internet sitesi, Juzdan ve kart uygulamaları takip edilebilir. Bankanın sunduğu bu fırsatlarla müşterilerine büyük kazanç imkanı sunulduğu belirtildi.