Aile dizisinden kötü haber! O sahne sonunu getirdi: Başroller şokta

Büyük bir heyecanla başlayan Show TV'nin sevilen dizisi Aile, ne yazık ki beklenmeyen erken final bölümüyle izleyicilere veda etmeye hazırlanıyor. Detaylar burada...

Aile dizisinden kötü haber! O sahne sonunu getirdi: Başroller şokta

7 Mart 2023'te vizyona giren 'Aile' dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayesiyle kısa süre içinde geniş bir izleyici kitlesinin ilgisini çekti.

Aile Final mi Yapacak?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya gibi büyük isimlerin dışında Nejat İşler ve Canan Ergüder gibi başarılı oyuncuların da yer aldığı dizi, genç yıldızları da ağırlıyor.

Aile dizisinden kötü haber

Dizinin son bölümlerinde yaşanan tartışmalı sahneler ve reytinglerin düşmesi filmin final kararını kaçınılmaz hale getirdi. Gerçek Gündem'den alınan bilgiye göre, “Aile” dizisi son kez 23 Ocak 2024'te 30. bölümüyle yayınlanacak ve seyirciyle buluşmasına son verecek.

Dizinin yerini alacak olan ve İlker Kaleli, Öykü Karayel gibi oyuncuların yer aldığı "Arak" adlı dizinin yeni sezona damgasını vurması bekleniyor.

Aile dizisinden kötü haber

Cesur hikayeleri ekrana taşıyan Show TV'nin fenomen dizisi Aile, tartışmalar ile birlikte reyting savaşları nedeniyle son bölümüne sürükleniyor. Bu beklenmedik gelişmeye kamuoyu hem üzülüyor hem de merak ediyor; Acaba "Aile" filminin son bölümünde onu nasıl bir son bekliyor?