Acil nakit arayanlara günde 200 TL'ye kredi şansı! TEB taksitleri yeni yılda başlatacak

CepteTEB müşterilerinin yüzünü güldürecek! İşte yeni kredi kampanyası...

Acil nakit arayanlara günde 200 TL'ye kredi şansı! TEB taksitleri yeni yılda başlatacak

TEB, zor geçen ekonomik süreçte vatandaşlara nefes aldıracak bir kampanya başlattı. Dijital bankacılık platformu CepteTEB üzerinden sunulan kampanya kapsamında, müşterilere 36 aya varan vade seçenekleriyle 150 bin TL'ye kadar nakit kredi imkanı sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, Kasım ayı içinde başvurabilecekleri 80 bin TL tutarındaki krediye şimdiden başvurabilecek. 36 aylık vade seçeneğiyle kredinin faizi yüzde 4,35 olarak belirlendi. Buna göre krediden yararlananlar, Şubat 2023'ten itibaren her ay yaklaşık 6 bin 172 lira 56 kuruş tutarında taksit ödeyecek.

teb bankası

CepteTEB yetkilileri, kampanya kapsamında sunulan kredi için ilk 3 aylık taksit ödemelerinin de erteleme seçeneği bulunduğunu belirtti. Böylece kredi alanlar, Ocak, Şubat ve Mart aylarında taksit ödemesi yapma zorunluluğu olmadan, Nisan ayından itibaren düzenli olarak aylık taksitlerini ödeyebilecek.

Banka yetkilileri, zor günler geçiren vatandaşlara destek olmak amacıyla böyle bir kampanya başlattıklarını ifade etti. Kampanya kapsamında 150 bin TL'ye kadar nakit ihtiyaç kredisi imkanı sunulacağını belirten yetkililer, başvuru sayısının yoğun olması halinde limitin artırılacağını da sözlerine ekledi.